DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
21. maijā, 2020
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

LU atklās panākumu stāstus jaunā televīzijas raidījumā un Facebook tiešraidēs

FOTO: Ance Muižarāja

Jau no nākamās nedēļas, no 25. līdz 29. maijam, kanālā “RīgaTV 24” katru darbadienas vakaru plkst. 20.00 jaunā raidījumā “Izvēlies panākumus!” varēs iepazīties ar Latvijas Universitātes fakultāšu veiksmes stāstiem un panākumiem, un uzzināt visu par studijām pieredzes bagātākajā universitātē Latvijā. Savukārt pirms raidījuma vairākās Facebook tiešraidēs kopā ar LU studentiem un mācībspēkiem varēs paviesoties LU fakultātēs.

RīgaTV 24 studijā pie raidījuma vadītāja Anša Bogustova katru darbadienas vakaru viesosies LU absolventi, dekāni un mācībspēki, kas dalīsies pieredzes stāstos, kā, studējot LU, dzīvē var gūt panākumus.

LU studentiem jau studiju laikā ir iespēja pierādīt sevi, piedaloties gan Eiropas, gan pasaules līmeņa sacensībās un konferencēs, kā arī jau veikt nozīmīgus pētījumus zinātnē.

LU studenti ir guvuši teicamus panākumus dažādās jomās: LU vārds katru gadu ar ļoti labiem rezultātiem izskan pasaules programmēšanas sacensībās, LU studenti sasniedz augstus rezultātus un ieņem godalgotas vietas tiesas procesa izspēlēs gan Latvijā, gan ārvalstīs, kā arī LU studenti piedalās latviešu folkloras izkopšanā, dodoties tradicionālajās kultūras un mutvārdu vēstures ekspedīcijās Latvijas novados. Tāpat LU studenti jau studiju laikos attīsta savu biznesu ar Latvijā lielākā studentu Biznesa inkubatora atbalstu. Šie ir tikai daži no piemēriem, kā LU studentiem ir iespēja bruģēt savu ceļu uz panākumiem un par tiem vairāk varēs uzzināt RīgaTV 24 jaunajā raidījumā “Izvēlies panākumus!”

Šajā pašā nedēļā pirms raidījuma RīgaTV 24 kopā ar LU absolventi, Instagram treneri Sindiju Bokāni un LU Sociālo zinātņu fakultātes 1. kursa studenti Elīnu Krēmeri ikviens varēs paviesoties LU fakultātēs un iepazīties ar mājīgo un moderno studiju vidi, lekciju auditorijām, atpūtas stūrīšiem, plašajām bibliotēkām u. c. studentiem nozīmīgām vietām.

Sindijai un Elīnai tiešraidēs pievienosies LU studenti un mācībspēki, kas vairāk pastāstīs par savu fakultāti, studiju programmām un jau sniegs ieskatu studenta dzīvē. Īpašajās tiešraidēs varēs uzzināt, kā tiek organizēts studiju process, kā sagatavoties semināru darbiem un sesijai un kādas ir brīvā laika pavadīšanas iespējas, kā arī uzdot sev interesējošus jautājumus.

Ne velti saka, ka studiju laiks ir labākais laiks cilvēka mūžā, tāpēc LU studenti un mācībspēki jau pavērs priekškaru gaidāmajai studentu dzīvei!

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU