DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
19. maijā, 2020
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ekonomika

Aicinām uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Latgales Biznesa klubam tiešsaistē

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Latgales reģiona nodaļa sadarbībā ar AS Swedbank aicina uzņēmējus piedalīties otrajā tiešsaistes LTRK Latgales Biznesa kluba pasākumā, kas notiks 22. maijā, GoToMeeting platformā.

Latgales Biznesa klubā plānotas vairākas prezentācijas, kas iepazīstinās dalībniekus ar uzņēmējdarbības aktualitātēm, pieejamo valsts un Līvānu novada piedāvāto atbalsta instrumentu kopumu COVID-19 krīzes mazināšanai un uzņēmēju iespējām Līvānu novadā.

Biznesa kluba pasākumā ar atklāšanas uzrunu un darba kārtības apstiprināšanu uzstāsies LTRK Latgales padomes priekšsēdētājs Mihails Bartaševičs. Par aktualitātēm ar prezentācijām uzstāsies vairāki eksperti – Līvānu novada domes priekšsēdētājs Andris Vaivods dalībniekus iepazīstinās ar Līvānu novada domes aktualitātēm, atbalstu un pieejamajām iespējām uzņēmējiem, savukārt Centrālās finanšu un līgumu aģentūras Uzņēmējdarbības un inovāciju departamenta direktore Marina Vorobjova – Vaišļa iepazīstinās ar Eiropas Savienības fondu iespējām investēt cilvēkresursos un uzņēmējdarbības attīstībā. AS Swedbank vecākā ekonomiste Agnese Buceniece Biznesa kluba dalībniekus iepazīstinās ar to, kā krīze ir ietekmējusi patērēšanas paradumus, savukārt LTRK valdes loceklis Jānis Lielpēteris iepazīstinās ar LTRK aktivitātēm un to, kam gatavoties COVID-19 kontekstā.

“Ikvienam Latvijas uzņēmējam kā Rīgā, tā reģionos, ir svarīgi, kā turpināt un pielāgot savu uzņēmējdarbību, ņemot vērā ekonomikas svārstības Covid-19 infekcijas slimības un ieviesto piesardzības pasākumu kontekstā. Lai arī valda neskaidrība par ierobežojošo pasākumu ilgumu un to ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi ilgtermiņā, Latgales Biznesa kluba pasākumā pārrunāsim gan valdības līdz šim ieviestos atbalsta pasākumus, gan stratēģiskos virzienus krīzes pārvarēšanai,” norāda LTRK valdes loceklis Jānis Lielpēteris.

Pasākuma ietvaros norasināsies diskusija, kurā uzņēmējiem būs iespēja uzdot sev aktuālus jautājumus par pieejamajiem atbalsta instrumentiem, to saņemšanu,  izmantošanu, stratēģiskajiem virzieniem un citām aktualitātēm.

Pasākuma noslēgumā uzstāsies SIA “Squalio” Vecākais produktivitātes risinājumu speciālists Kristaps Sedols ar prezentāciju par tēmu “Rīki un pieejas, strādājot digitāli” , kur dalībniekiem būs iespēja noskaidrot atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem saistībā ar prezentācijas tematu.

Dalība pasākumā ir bezmaksas un tikai ar iepriekšēju reģistrāciju. Lūgums reģistrēties dalībai līdz 21.05.2020. plkst. 15:00, lai saņemtu dalības piekļuvi.

Papildus informācija: marina.terza@chamber.lv , Tel. 22055036 (Marina)

Reģistrācija: https://ej.uz/LatgalesPasakumi

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU