DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
27. martā, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

Kariņš: Eiropai nepieciešams ekonomikas atveseļošanas plāns

Eiropas Savienībai jau pašlaik ir jāsāk strādāt pie stratēģijas izejai no pandēmijas radītās krīzes un Eiropas ekonomikas atveseļošanas plāna, kas prasīs ievērojamas investīcijas, uzsvēra Ministru prezidents Krišjānis Kariņš, komentējot ceturtdienas vakarā Eiropas Savienības valstu un valdību vadītāju sanāksmē (Eiropadomē) pieņemtos lēmumus.

“COVID-19 pandēmija ir vēl nepieredzēts izaicinājums Eiropai un visai pasaulei. Pandēmijas ietekme uz globālo ekonomiku jau šobrīd ir būtiska. Eiropas Savienībai ir jāsāk strādāt pie stratēģijas koordinētai izejai no pandēmijas radītās krīzes un pie Eiropas ekonomikas atveseļošanas plāna,” uzsvēra K. Kariņš, norādot, ka ir jāizvērtē visi iespējamie pasākumi ekonomikas atjaunošanai.

ES dalībvalstu valstu un valdību vadītāji uzdeva eirozonas finanšu ministriem divu nedēļu laikā nākt klajā ar papildus priekšlikumiem spēcīgam ekonomikas atbalstam COVID-19 radīto seku mazināšanai.

ES valstu un valdību vadītāji nolēma aktivizēt sadarbību, lai ierobežotu COVID-19 izplatību un mazinātu tās tūlītējās sekas - nodrošinot brīvu preču plūsmu, paātrinot kopīgus medicīnisko aprīkojuma iepirkumus, veicinot pētniecību, veicot plaša mēroga ekonomikas atbalsta pasākumus,  repatriējot ES pilsoņus.

Labs saturs
Pievienot komentāru

LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU