DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
24. martā, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Tieslietas
4
4

Covid-19 un tieslietas: skaidrojumi "Jurista Vārdā"

Sabiedrībā raisās diskusijas par daudziem tiesiskiem jautājumiem saistībā ar Covid-19 epidēmiju, īpaši par personas privātuma un sabiedrības drošības līdzsvarošanu. Tomēr nepamanīta nevar palikt krīzes ietekme arī uz citām tieslietu nozarēm, ne tikai datu aizsardzību, – par to  "Jurista Vārda" 24. marta laidienā.

Vai sabiedrībai ir tiesības zināt, kur Latvijā ir visvairāk inficēto personu? Vai šāda informācija apdraud saslimušos? Vai pieļaujams publiskot to personu vārdus, kas pārkāpj valstī noteiktos pašizolācijas un karantīnas pasākumus?

Jau pagājušajā laidienā žurnāla “Jurista Vārds” (izdevējs - “Latvijas Vēstnesis”) redakcija aizsāka pandēmijai un ārkārtējai situācijai veltītu materiālu sēriju, ko turpina arī šajā numurā. Šoreiz visiem interesentiem brīvi pieejama tematiskā publikācija “Covid-19 un tieslietas: īsumā par visu”, kuras autore ir zvērināta advokāte Dr. iur. Viktorija Jarkina.

Šajā laidienā publicēta arī svarīga informācija par paša žurnāla darbību. Apzinoties riskus, ko šī krīze radījusi drukātajai presei - iespēja, ka var pārtrūkt papīra ražošana, tipogrāfiju darbs un preses piegāde līdz lasītājam - “Jurista Vārda” redakcija aicina visus abonentus, kas to vēl nav izdarījuši, pieteikties parolei, kas dos iespēju lasīt žurnālu portāla juristavards.lv maksas sadaļā.

  • Atgādinām, ka katram “Jurista Vārda” drukātā žurnāla abonentam bez papildu maksas pienākas piekļuve jaunākajam žurnāla laidienam un 25 elektroniskā arhīva rakstiem mēnesī!

Lai saņemtu piekļuvi maksas saturam, ir jānosūta pieteikums uz e-pastu abonenti@lv.lv vai jāzvana pa tālruni 67311161.

Labs saturs
4
Pievienot komentāru

LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU