DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
14. maijā, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Latvijas un sabiedroto karavīri piedalās meža stādīšanas talkā poligonā “Lāčusils”

Rīt, 14. maijā, poligonā “Lāčusils”, Alūksnes novadā, Nacionālo bruņoto spēku  Kājnieku skolas personāls, jaunie karavīri, kuri apgūst Militārās pamatapmācības kursu un NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupas karavīri stādīs kokus.

Jau ziņots, ka 10. maijā tika uzsākta trīs dienu talka, kuras laikā plānots iestādīt ap 25 tūkstošiem priežu un egļu ietvarstādu desmit hektāru lielā teritorijā. 

Talku organizē Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs, lai nodrošinātu meža atjaunošanu un veicinātu saudzīgu attieksmi pret mežu poligona “Lāčusils” teritorijā, kuru šī gada sākumā savā valdījumā pārņēma Aizsardzības ministrija.

Reģionālā poligona “Lāčusils” paplašināšanai 2019. gada sākumā Aizsardzības ministrija no Zemkopības ministrijas savā valdījumā pārņēma nekustamo īpašumu “Jaunlāčusils”, tādējādi paplašinot poligona teritoriju par 2387 hektāriem un nodrošinot iespēju 2019. gadā uzsākt šautuvju pārbūvi, kā arī turpmākajos gados izbūvēt papildu apmācību vietas.

Aizsardzības ministrija un Nacionālie bruņotie spēki nodrošina, lai valsts aizsardzības objektos tiktu saglabāta, aizsargāta un, iespēju robežās, atjaunota vide un daba. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU