DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
28. februārī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Tiesu sistēma

Tiesa atceļ iestādes lēmumu saistībā ar Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas A korpusa būvniecību

Publicēts pirms 2 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Šodien, 2019.gada 28.februārī, Administratīvā rajona tiesa atcēla Iepirkumu uzraudzības biroja 2018.gada 6.septembra lēmumu, kura rezultātā SIA “VELVE” izslēgta no dalības iepirkumā par Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas A korpusa otrās kārtas būvdarbu veikšanu.

Tiesa konstatēja, ka VSIA „Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” nav vērtējusi pieteicējas papildus sniegto informāciju, kas apliecina tās tehniskās un profesionālās spējas veikt būvniecību.

Tiesa atzina, ka bija pieļaujams papildināt kvalifikāciju apliecinošo dokumentu sarakstu, jo secināja, ka pasūtītājas prasītā pieredze pieteicējai pastāvēja pirms tā pieteicās dalībai iepirkumā un tā ir objektīvi pārbaudāma. Iepirkuma procedūras dokumentos atbilstoši tiesas konstatētajam nebija tieši noteikts, ka iztrūkstošajai informācijai vai dokumentiem bija jābūt iesniegtiem uzreiz, citādi kandidāta pieteikums netiks pieņemts izskatīšanai. Tiesa secināja, ka pieteicēja, iesniedzot papildu informāciju, nav ieguvusi nekādas priekšrocības salīdzinoši ar citiem iepirkuma kandidātiem. Pasūtītājai jāturpina vērtēt pieteicējas iesniegtā kandidāta atlases pieteikuma atbilstību pārējiem nolikumā noteiktajiem kritērijiem.

Spriedumu var pārsūdzēt Senātā viena mēneša laikā no tā sastādīšanas dienas.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU