DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
02. maijā, 2018
Lasīšanai: 19 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde
1
1

Rīgas pilī 3. maijā pasniegs augstākos valsts apbalvojumus

Publicēts pirms 4 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

gada 3. maijā plkst. 14.00 Rīgas pilī notiks Triju Zvaigžņu ordeņa, Viestura ordeņa un Atzinības krusta pasniegšanas svinīgā ceremonija.

Ar Triju Zvaigžņu ordeni apbalvotas 29 personas.

Ar Triju Zvaigžņu ordeni apbalvo par sevišķiem nopelniem Tēvijas labā, nopelniem valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes, sporta vai saimnieciskajā darbā.

Par nopelniem uzskatāms gan atsevišķs izcils darbs, gan ilgstoša, priekšzīmīga un panākumiem bagāta darbība, gan īpaši nopelni Latvijas neatkarības atjaunošanas periodā vai valsts tālākas nostiprināšanas laikā.

Ar Triju Zvaigžņu ordeņa III šķiru apbalvots un iecelts par ordeņa komandieri:

Andris Bērziņš

ilggadējais valsts, pašvaldības un sabiedriskais darbinieks, biedrības “Latvijas ceļu būvētājs” valdes priekšsēdētājs

Par nopelniem Latvijas valsts neatkarības nostiprināšanā  un ieguldījumu valsts attīstībā un sabiedriski politiskajā dzīvē.

Ar Triju Zvaigžņu ordeņa IV šķiru apbalvoti un iecelti par ordeņa virsniekiem:

Mārtiņš Brauns

komponists

Par nopelniem kultūrā un izcilu, daudzpusīgu radošo ieguldījumu Latvijas mūzikā.

Gunārs Danbergs

SIA “Latvijas Mobilais telefons” viceprezidents tehnoloģiskajos jautājumos, valdes loceklis

Par nopelniem tautsaimniecībā, ilggadējo nozīmīgo ieguldījumu Latvijas valsts telekomunikācijas nozares attīstībā.

Ēriks Ešenvalds

komponists

Par nopelniem kultūrā, daudzveidīgu radošo ieguldījumu Latvijas mūzikā un tās popularizēšanā pasaulē.

Vija Gēme

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Būvniecības departamenta pirmā direktore, ilggadējā Latvijas Būvinženieru savienības valdes locekle

Par nopelniem tautsaimniecībā un ilggadējo nozīmīgo ieguldījumu būvniecības nozares attīstībā Latvijā.

Viktorija Jansone

Latvijas Nacionālā baleta vadošā baleta soliste, baleta repetitore

Par nopelniem kultūrā un spilgtu māksliniecisko devumu Latvijas profesionālā baleta mākslā un tās popularizēšanā pasaulē.

Sergejs Jēgers

kontrtenors

Par nopelniem kultūrā, daudzveidīgu radošo ieguldījumu mūzikā.

Dainis Kūla

bijušais šķēpmetējs, Olimpisko spēļu čempions šķēpmešanā

Par izciliem sasniegumiem sportā un nozīmīgo ieguldījumu sporta attīstībā Latvijā.

Raimonds Martinovs

Latvijas Nacionālā baleta vadošais baleta solists, horeogrāfs

Par nopelniem kultūrā un spilgtu radošo devumu Latvijas profesionālā baleta mākslā un tās popularizēšanā pasaulē.

Kārlis Miesnieks

operdziedātājs

Par nopelniem kultūrā un ilggadēju radošo darbu un ieguldījumu Latvijas mūzikas dzīvē.

Svetlana Okuņa

Latvijas Nacionālās operas orķestra galvenā koncertmeistare, vijolniece

Par nopelniem kultūrā un nozīmīgu radošo ieguldījumu operas orķestra mākslinieciskajā attīstībā un kamermūzikas popularizēšanā Latvijā.

Ivars Ozoliņš

Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Braila raksta nodaļas Braila raksta grāmatu galvenais redaktors

Par nesavtīgo un pašaizliedzīgo mūža ieguldījumu Braila raksta grāmatu veidošanā, izdošanā un jauno speciālistu sagatavošanā.

Velta Puriņa

žurnāliste

Par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts neatkarības atjaunošanas periodā, ieguldījumu žurnālista darbā un Latvijas sabiedrības labā.

Līga Purmale

gleznotāja

Par nopelniem kultūrā un izcilu radošo devumu Latvijas mākslā.

Verners fon Zengbušs

arhitekts, sabiedriskais un kultūras darbinieks Vācijas Federatīvajā Republikā, ilggadējais Latviešu-vācbaltu centra “Domus Rigensis” biedrs

Par nopelniem kultūrā un ilggadējo nozīmīgo ieguldījumu Latvijas mākslas un kultūras mantojuma saglabāšanā un popularizēšanā, un kultūras saišu stiprināšanā starp Latviju un Vāciju.

Ar Triju Zvaigžņu ordeņa V šķiru apbalvoti un iecelti par ordeņa kavalieriem:

Gunta Anča

sabiedriskā darbiniece, Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas “Sustento” valdes priekšsēdētāja

Par nopelniem sabiedriskajā darbā un nozīmīgo darbu un ieguldījumu cilvēku ar īpašām vajadzībām interešu un tiesību aizstāvībā.

Arvīds Juris Buks

ilggadējais jūrniecības darbinieks, Ventspils brīvostas pārvaldes ostas kapteinis, tālbraucējs kapteinis

Par nopelniem jūrniecības darbā un mūža ieguldījumu jūrniecības un kuģošanas drošības attīstībā Latvijā.

Edvīns Dāvidsons

ilggadējais Latvijas Televīzijas žurnālists

Par izcilu mūža ieguldījumu televīzijas žurnālista darbā un Latvijas sabiedrības labā.

Andris Vitauts Kļaviņš

ilggadējais volejbola treneris, Rīgas Volejbola skolas jauniešu izlases volejbola treneris

Par nopelniem sporta darbā un ilggadējo nozīmīgo ieguldījumu volejbola attīstībā Latvijā.

Andra Konste

literatūrzinātniece, SIA “Starptautiskā rakstnieku un tulkotāju māja” valdes locekle, direktore

Par nopelniem kultūrā un nozīmīgo ieguldījumu Latvijas literatūras popularizēšanā pasaulē un starptautisko sasniegumu veicināšanā.

Dagnija Kupče

tekstilmāksliniece, Cēsu aušanas darbnīcas “Vēverīšas” vadītāja

Par nopelniem kultūrā un nozīmīgo ieguldījumu tautas lietišķās mākslas attīstībā un popularizēšanā Latvijā un pasaulē.

Indra Lapšina

ilggadējā Rīgas Horeogrāfijas skolas klasiskās dejas pedagoģe

Par nopelniem kultūrā un ilggadējo darbu un ieguldījumu baleta mākslas un dejas pedagoģijas attīstībā Latvijā.

Anatolijs Levša

ilggadējais triatlona treneris, Daugavpils pilsētas Bērnu un jauniešu centra “Jaunība” triatlona pulciņa skolotājs, Latvijas Triatlona federācijas valdes loceklis un treneru padomes vadītājs

Par nopelniem sporta pedagoga darbā un ilggadējo nozīmīgo ieguldījumu triatlona attīstībā Latvijā.

Dainis Ozols

bijušais šosejas riteņbraucējs, Olimpiskās bronzas medaļas ieguvējs

Par izciliem sasniegumiem sportā un nozīmīgo ieguldījumu riteņbraukšanas sporta attīstībā Latvijā.

Jānis Seiksts

keramiķis

Par nopelniem kultūrā un izcilu radošo ieguldījumu keramikas mākslas attīstībā Latvijā un popularizēšanā pasaulē.

Elga Skane

ilggadējā VSIA “Latvijas Nacionālā opera un balets” Biļešu realizācijas daļas vadītāja

Par ilggadējo nozīmīgo ieguldījumu kultūras un administratīvajā darbā.

Jānis Dzintars Sprancmanis

mūzikas pedagogs, kordiriģents un virsdiriģents

Par nopelniem kultūrā un mūža ieguldījumu mūzikas pedagoģijā, kordziedāšanas un Dziesmu un deju svētku tradīcijas saglabāšanā, attīstībā un popularizēšanā.

Rinalds Stankēvičs

tēvs Benedikts, Viļānu Svētā Alberta Lielā Mariāņu klostera priekšnieks, Viļānu, Ostrones, Rikavas un Nagļu draudžu prāvests

Par pašaizliedzīgo ieguldījumu pastorālajā kalpošanā, nesavtīgo ieguldījumu baznīcu un kultūras pieminekļu saglabāšanā un renovācijā Latgales reģionā.

Mirdza Tupiņa

ilggadējā Latvijas Televīzijas žurnāliste

Par izcilu mūža ieguldījumu televīzijas žurnālista darbā un Latvijas sabiedrības labā.

Ar Viestura ordeni un ordeņa goda zīmi apbalvotas 14 personas.

Ar Viestura ordeni apbalvo par sevišķiem militāriem nopelniem, kā arī par sevišķiem nopelniem nacionālās pretošanās kustībā un valsts neatkarības aizstāvēšanā, valsts drošības un sabiedriskās kārtības uzturēšanā un nostiprināšanā, valsts robežas apsargāšanā, valsts bruņoto spēku veidošanā un valstiskās apziņas ieaudzināšanā pilsoņos, sagatavojot tos kalpošanai savai valstij un zemei un savas valsts un zemes nelokāmai aizsargāšanai.

Ar Viestura ordeņa IV šķiru apbalvoti un iecelti par ordeņa virsniekiem:

Juris Garjāns

Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes Lidojumu un operatīvās vadības nodaļas priekšnieks, majors

Par sevišķiem nopelniem un nozīmīgu personīgo ieguldījumu Latvijas valsts drošības stiprināšanā un valsts robežas apsargāšanā.

Uldis Gūtmanis

Nacionālo bruņoto spēku Mācību vadības pavēlniecības Nacionālās aizsardzības akadēmijas Ārvalstu mācību grupas klausītājs, majors

Par priekšzīmīgu dienestu, pašaizliedzīgu un nozīmīgu ieguldījumu Nacionālo bruņoto spēku attīstībā un Latvijas armijas teicamu reprezentāciju.

Arnis Krišjānis

Aizsardzības ministrijas Krīzes vadības departamenta Civilmilitārās sadarbības nodaļas vecākais referents

Par nozīmīgo ieguldījumu valsts robežas demarkācijas procesa īstenošanā, valsts drošības nostiprināšanā un valstiskuma stiprināšanā Latvijā.

Aivars Ratkevičs

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras Ģeodēzijas un kartogrāfijas departamenta vecākais eksperts, atvaļinātais pulkvežleitnants

Par nozīmīgo ieguldījumu valsts robežas demarkācijas procesa īstenošanā, valsts drošības nostiprināšanā un valstiskuma stiprināšanā Latvijā.

Juris Staļģevics

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka vietnieks, Kriminālpolicijas biroja priekšnieks, pulkvežleitnants

Par augsti profesionālu dienestu un nozīmīgo ieguldījumu kriminālpolicijas attīstībā, valsts drošības un sabiedriskās kārtības uzturēšanā un nostiprināšanā.

Solvita Tocs-Macāne

Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Personāla pārvaldes vadītāja, pulkvežleitnante

Par nopelniem Valsts robežsardzes attīstībā un nozīmīgo ieguldījumu Latvijas valsts drošības stiprināšanā un valsts robežas apsargāšanā.

Dainis Vovers

Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes biroja priekšnieks, pulkvežleitnants

Par augsti profesionālu dienestu un nozīmīgo ieguldījumu kriminālpolicijas attīstībā, valsts drošības un sabiedriskās kārtības uzturēšanā un nostiprināšanā.

Ar Viestura ordeņa V šķiru apbalvoti un iecelti par ordeņa kavalieriem:

Ilmārs Adītājs

Nacionālās pretošanās kustības dalībnieks, nacionālais partizāns

Par sevišķiem nopelniem nacionālās pretošanās kustībā.

Evalds Baumanis

Nacionālās pretošanās kustības dalībnieks, nacionālais partizāns

Par sevišķiem nopelniem nacionālās pretošanās kustībā.

Vilma Birša

Nacionālās pretošanās kustības dalībniece, nacionālā partizāne

Par sevišķiem nopelniem nacionālās pretošanās kustībā.

Domicella Pundure

Nacionālās pretošanās kustības dalībniece, nacionālā partizāne

Par sevišķiem nopelniem nacionālās pretošanās kustībā.

Kārlis Banķieris

Valsts policijas inspektors, kapteinis

Par ilggadējo nozīmīgo ieguldījumu Latvijas valsts drošības stiprināšanā.

Dmitrijs Jankovs

Nacionālo bruņoto spēku Jūras spēku Mīnu kuģu eskadras komandieris, kapteiņleitnants

Par militāriem nopelniem, pašaizliedzīgu un priekšzīmīgu dienestu, ieguldījumu Nacionālo bruņoto spēku attīstībā, īpaši Jūras spēku veidošanā un attīstībā.

Ar Viestura ordeņa trešās pakāpes (bronzas) goda zīmi apbalvots:

Andris Ziemelis

Nacionālo bruņoto spēku Speciālo uzdevumu vienības štāba Sakaru nodaļas vecākais tehniķis, kaprālis

Par augsti profesionālu un priekšzīmīgu dienestu, ieguldījumu Nacionālo bruņoto spēku attīstībā.

Ar Atzinības krustu apbalvotas 38 personas.

Ar Atzinības krustu apbalvo par izcilu Tēvijas mīlestību un par sevišķiem nopelniem valsts, sabiedriskajā, kultūras, zinātnes, sporta un izglītības darbā. Par nopelniem uzskatāma uzticīga un uzcītīga kalpošana valsts vai pašvaldības dienestā, priekšzīmīga un godīga darba izpilde, ikviena sabiedriska kalpošana, tautas gara, pašdarbības un saimniecisko spēku attīstīšana.


Ar Atzinības krusta III šķiru apbalvoti un iecelti par ordeņa komandieriem:

Maruta Balode

Vidzemes rajona tiesas tiesnese, ilggadējā Valkas rajona tiesas priekšsēdētāja

Par godprātīgu un pašaizliedzīgu darbu tieslietu sistēmā, nozīmīgo ieguldījumu tieslietu sistēmas attīstībā un tiesiskuma stiprināšanā Latvijā.

Ivita Burmistre

Latvijas Republikas ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijā

Par nopelniem valsts darbā un nozīmīgo ieguldījumu Latvijas dalības veicināšanā Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijā.

Aleksandrs Lielmežs

ilggadējais Mālpils novada pašvaldības darbinieks

Par ilggadējo mērķtiecīgo ieguldījumu un panākumiem bagāto darbību pašvaldības darbā un Latvijas valsts izaugsmē.

Aldis Ločmelis

lauksaimnieks, Viļakas novada Šķilbēnu pagasta zemnieku saimniecības “Kotiņi” vadītājs

Par nozīmīgo ieguldījumu lauksaimniecības attīstībā Latvijā, īpaši graudaugu un pākšaugu audzēšanas un pārstrādes nozares attīstībā.

Ar Atzinības krusta IV šķiru apbalvoti un iecelti par ordeņa virsniekiem:

Dr.paed. Ruta Auziņa

ilggadējā Bulduru Dārzkopības vidusskolas profesionālās izglītības skolotāja, Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas goda locekle

Par ilggadējo nozīmīgo ieguldījumu profesionālās dārzkopības izglītības darbā un jauno dārzkopības, puķkopības, daiļdārzniecības speciālistu izglītošanā.

Dr.agr. Jānis Ābele

Latvijas Lauksaimniecības universitātes Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes Sociālo un humanitāro zinātņu institūta asociētais profesors (emeritus), vadošais pētnieks, Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas loceklis

Par mūža ieguldījumu augstākās izglītības un zinātniskās pētniecības darbā.

Mihails Cibuļskis

baltkrievu gleznotājs, mākslas zinātnieks, Vitebskas Valsts universitātes profesors

Par pašaizliedzīgo ieguldījumu Latvijas mākslas popularizēšanā pasaulē.

Dr.sc.ing. Mudrīte Daugaviete

Latvijas Valsts mežzinātnes institūta “Silava” vadošā pētniece, meža zinātniece, Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas locekle

Par mūža ieguldījumu mežzinātnes un ar to saistīto nozaru attīstībā Latvijā.

Dace Eglīte

Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas direktore

Par ilggadēju nesavtīgu ieguldījumu jauniešu izglītošanā un nacionāli patriotiskajā audzināšanā.

Dr.paed. Ilgvars Forands

ilggadējais izglītības darbinieks, Profesionālās izglītības kompetences centra “Rīgas Valsts tehnikums” direktora vietnieks izglītības attīstības jomā, valsts emeritētais zinātnieks

Par mūža ieguldījumu izglītības darbā un izglītības sistēmas attīstībā Latvijā.

Guntis Grants

puķkopis, ilggadējais liliju un dienliliju selekcionārs

Par ilggadējo panākumiem bagāto darbību un nozīmīgo ieguldījumu selekcijas darbā Latvijā.

Vilnis Janševskis

ilggadējais izglītības un pašvaldību darbinieks, Tukuma novada Irlavas un Lestenes pagastu pārvaldes vadītājs

Par ilggadējo ieguldījumu izglītības, pašvaldības un sabiedriskajā darbā, īpaši par ieguldījumu Lestenes baznīcas un Lestenes brāļu kapu ansambļa atjaunošanā un uzturēšanā.

Jāzeps Kivlenieks

Lauksaimniecības mašīnu izgatavošanas uzņēmuma SIA “Agro Vita” direktors

Par ilggadējo ieguldījumu lauksaimniecības attīstībā Latvijā.

Filips Klāvs Kļaviņš

zvērināts advokāts, mecenāts

Par nozīmīgo ieguldījumu tiesiskuma stiprināšanā un mecenātismā Latvijā.

Nils Bendikss Knudsens

sabiedriskais darbinieks Dānijas Karalistē, ilggadējais biedrības “Dānija–Latvija” valdes loceklis

Par ilggadējo nesavtīgo ieguldījumu sabiedriskajā un kultūras darbā Latvijas sabiedrības labā.

Leons Krivāns

teātra un kino aktieris

Par radošo mūža ieguldījumu Latvijas teātra un kino mākslā.

Silva Veronika Linarte

ilggadējā mākslas izglītības un kultūras darbiniece, gleznotāja

Par mūža ieguldījumu kultūrā un mākslas pedagoģijas darbā Latvijā.

Aleksandrs Nadežņikovs

ilggadējais jūrniecības darbinieks, kapteinis

Par nozīmīgo ieguldījumu jūrniecības attīstībā un nostiprināšanā Latvijā.

Anita Neilande

ilggadējā ainavu arhitekte

Par ilggadējo nozīmīgo ieguldījumu ainavu arhitektūras attīstībā, izcilu pedagoģisko darbību daiļdārznieku sagatavošanā un dārzu kultūras veidošanā Latvijā.

Māris Niklass

ilggadējais Cēsu novada pašvaldības un sabiedriskais darbinieks

Par ilggadējo nozīmīgo ieguldījumu pašvaldības darbā, kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanā un jaunatnes patriotiskajā audzināšanā.

Lisa Hazele Nilsena

sabiedriskā darbiniece Dānijas Karalistē, ilggadējā biedrības “Dānija–Latvija” valdes locekle

Par ilggadējo nesavtīgo ieguldījumu sabiedriskajā un kultūras darbā Latvijas sabiedrības labā.

Zelma Ozoliņa

ilggadējā Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas direktore

Par mūža ieguldījumu peldēšanas sporta attīstībā Latvijā.

Zane Purne

ilggadējā Nacionālā botāniskā dārza Salaspilī Oranžērijas nodaļas vadītāja

Par nozīmīgo ieguldījumu mūsdienīgas oranžēriju sistēmas izveidē un attīstībā, ilggadējā telpaugu kolekcijas veidošanā, zinātniskā izpētē un popularizēšanā Latvijā.

Līga Ruža

Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības “LATRAPS” Klientu vadības direktore, agronome eksperte

Par ieguldījumu lauksaimniecības attīstībā Latvijā.

Dr.art. Ieva Struka

teātra zinātniece, Latvijas Nacionālā teātra direktora palīdze repertuāra jautājumos

par nozīmīgo ieguldījumu Latvijas kultūrā, latviešu literārā mantojuma izpētē un popularizēšanā.

Ar Atzinības krusta V šķiru apbalvoti un iecelti par ordeņa kavalieriem:

Kārlis Bērziņš

ilggadējais sabiedriskais darbinieks, Latvijas Politiski represēto apvienības Valkas nodaļas biedrs

Par pašaizliedzīgo un nesavtīgo ieguldījumu politiski represēto Latvijas iedzīvotāju piemiņas saglabāšanā un jaunatnes patriotiskajā audzināšanā.

Inese Cērpa

ilggadējā Lestenes evaņģēliski luteriskās baznīcas draudzes vadītāja, Lestenes baznīcas atjaunošanas fonda valdes locekle

Par pašaizliedzīgo un nesavtīgo ieguldījumu Lestenes evaņģēliski luteriskās draudzes un baznīcas atjaunošanā.

Anita Freiberga

žurnāliste, Latvijas Jūras administrācijas izdevuma “Jūrnieks” redaktore

Par radošo ieguldījumu jūrniecības notikumu atspoguļošanā un jūrniecības nozares popularizēšanā sabiedrībā.

Dzidra Geide

ilggadējā Jūrmalas pilsētas pašvaldības SIA “Veselības un sociālās aprūpes centrs – Sloka” ārste interniste

Par pašaizliedzīgo mūža ieguldījumu medicīnā, iedzīvotāju veselības aprūpē un ārstniecībā.

Daina Grase

Briseles latviešu sestdienas skolas vadītāja

Par ieguldījumu izglītības, kultūras un sabiedriskajā darbā un latvisko vērtību kopšanā un uzturēšanā ārpus Latvijas.

Biruta Jansone

ilggadējā izglītības un kultūras darbiniece, gleznotāja

Par ilggadējo radošo ieguldījumu mākslas pedagoģijas un kultūras darbā.

Alvis Jansons

ilggadējais Cēsu novada sabiedriskais darbinieks un novadpētnieks

Par nozīmīgo ieguldījumu Latvijas vēstures liecību dokumentēšanā, saglabāšanā un nodošanā nākamajām paaudzēm.

Jānis Milzers

ilggadējais Saldus Mūzikas skolas klarnetes un saksofona spēles skolotājs

Par pašaizliedzīgo un radošo mūža ieguldījumu mūzikas pedagoga darbā.

Viktors Rošonoks

ilggadējais Rīgas Jauno tehniķu centra interešu izglītības skolotājs

Par ilggadējo ieguldījumu bērnu un jauniešu tehniskās jaunrades attīstībā un lidmodelisma attīstībā Latvijā.

Daina Tursa

ilggadējā izglītības darbiniece, Saldus novada Druvas vidusskolas bibliotekāre, latviešu valodas un literatūras skolotāja

Par pašaizliedzīgo un radošo ieguldījumu izglītības darbā un jauniešu patriotiskajā audzināšanā.

Donāts Veikšāns

ilggadējais izglītības un kultūras darbinieks, Gulbenes Mūzikas skolas pūšaminstrumentu spēles pedagogs, Pūtēju orķestra mākslinieciskais vadītājs un diriģents

Par mūža ieguldījumu mūzikas pedagoga darbā un nozīmīgo ieguldījumu pūtēju orķestru kustības attīstībā un popularizēšanā Latvijā.

Zigrīda Zagurilo

ilggadējā Rīgas internātvidusskolas bērniem ar dzirdes traucējumiem direktora vietniece izglītības jomā, skolotāja

Par pašaizliedzīgo mūža ieguldījumu surdopedagoģijas attīstībā Latvijā.

Ar Atzinības krusta pirmās pakāpes (zeltītu) goda zīmi apbalvots

Boriss Čolokjans

ilggadējais Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas volejbola treneris

Par mūža ieguldījumu volejbola trenera darbā un jauno volejbolistu audzināšanā un sportisko sasniegumu veicināšanā.

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU