DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
16. februārī, 2018
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Eiropas Savienība

ES mājā bezmaksas seminārs un biznesa plāna rakstīšanas nodarbība jaunajiem uzņēmējiem

Publicēts pirms 4 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>
Aicinām ikvienu, kurš vēlas sākt uzņēmējdarbību un meklē atbalsta iespējas, 22. februārī plkst. 16.00 apmeklēt informatīvu semināru un praktisku biznesa plāna rakstīšanas nodarbību Eiropas Savienības (ES) mājā, 1.stāvā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

Seminārā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāve Danuta Jasmane informēs par biznesa inkubatoru sniegtajām atbalsta iespējām un pieejamajiem pakalpojumiem jaunajiem uzņēmējiem. Šobrīd Latvijā atbalstu fiziskām personām un komersantiem, nodrošinot uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai nepieciešamo vidi, konsultācijas, apmācības un pasākumus par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un grantus sniedz 15 inkubatori.

Savukārt par studentu iespējām realizēt savas biznesa idejas stāstīs Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) IdeaLAB vadītāja Liene Rubina. RTU IdeaLAB apvieno jaunos uzņēmējus, mentorus, mācībspēkus un investorus, nodrošinot vidi jaunu ideju un produktu radīšanai vai jau esošo attīstīšanai.

Par valsts atbalsta programmu finanšu instrumentiem (aizdevumiem, garantijām, ieguldījumiem riska kapitāla fondos u.c.), kas pieejami biznesa uzsākšanai un attīstībai, informēs Attīstības finanšu institūcijas ALTUM pārstāvis.

No plkst. 17.25 aicinām uz praktisku biznesa plāna rakstīšanas nodarbību pusotras stundas garumā. To vadīs Kalvis Kārkliņš, uzņēmējs, konsultants nodibinājumā "Jauno uzņēmēju centrs". Nodarbībā varēs uzzināt, kāds ir biznesa plāna nolūks un iespējamā struktūra. K. Kārkliņš dalīsies padomos, kā pārdomāt esošo situāciju, un kādus aprēķinus nepieciešams veikt, lai noteiktu biznesa idejas dzīvotspēju.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām pasākumam pieteikties iepriekš: http://ej.uz/biznesa_saksana_ESmaja.
Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Atbalsts jaunajiem uzņēmējiem biznesa sākšanai un attīstībai ir viena no ES prioritātēm. ES finansējumu var iegūt visa veida un lieluma uzņēmumi, kas pārstāv jebkuru nozari, tostarp individuālie uzņēmēji, jaunuzņēmumi, mikrouzņēmumi, mazie un vidējie uzņēmumi: http://ej.uz/piekluve_finansejumam_ES.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU