DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
28. septembrī, 2017
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Sigulda piedāvā izmantot jauno mobilo lietotni zelta rudens maršrutiem

Sagaidot zelta rudeni, Siguldas novada pašvaldība sadarbībā ar SIA “Latvijas Mobilais Telefons” (LMT) paplašinājusi mobilo lietotni “Sigulda” ar jaunām iespējām un piedāvā plašu tūrisma sadaļu. Tā ļauj ikvienam pilsētas viesim sev ērtā veidā iepazīties ar aktuālo tūrisma piedāvājumu.

Jaunajā tūrisma sadaļā viedtālruņu lietotāji var vairāk uzzināt par Siguldas novada tūrisma piedāvājumu šādās kategorijās: apskates objekti, aktīvās atpūtas objekti, naktsmītnes, ēdināšanas vietas, tūrisma informācijas centri, bankomāti, veselība un SPA, darbnīcas un saimniecības, nosakot arī to vēlamo atrašanās attālumu no vietas, kurā konkrētajā brīdī atrodas lietotājs.

Tāpat iedzīvotājiem un pilsētas viesiem lietotnē ir pieejami gājēju un velobraucēju maršruti Siguldas novadā un tā apkārtnē, sākot no 6 un līdz pat 43 kilometru garumā. Visu Siguldas tūrisma piedāvājumu viedtālrunī var ērti pārlūkot kartē.

Uģis Mitrevics, Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs: "Ņemot vērā, ka Sigulda ir trešais tūristu iecienītākais galamērķis aiz Rīgas un Jūrmalas, kā arī viedtālruņu lietotāju īpatsvaru, vēlamies mūsu viesiem un iedzīvotājiem atvieglot pieejamību plašajam Siguldas tūrisma piedāvājumam. Šim mērķim kalpo mobilā lietotne, kas ļauj mūsdienīgā un ērtā viedā lietot tūrisma pakalpojumus. Ilgtermiņā ar šo rīku vēlamies palielināt piesaistīto tūristu skaitu un to uzturēšanās ilgumu Siguldā."

Sandis Riņķis, LMT Korporatīvo risinājumu vadītājs: "Ikdienā viedtālruni lieto jau 70% Latvijas iedzīvotāju. Tas ir kļuvis par ikdienas komunikācijas instrumentu, kas lietotājam ir ērts un ierasts. Izstrādājot un attīstot LMT viedo pilsētu platformu, pašvaldībai tiek piedāvātas plašas iespējas komunikācijai un saziņai gan ar pašvaldības iedzīvotājiem, gan ar viesiem. Tā ir platforma ne tikai informācijas nodošanai, bet arī dažādu pašvaldības pakalpojumu sniegšanai, sinhronizējot to ar pašvaldības ID kartēm. Mobilā lietotne ir arī svarīgs kanāls atgriezeniskās saites veidošanai un dialogam ar sabiedrību, kas padara pašvaldību pieejamu un mūsdienīgu."

Siguldas mobilā lietotne ir visaptverošs saziņas rīks, kurā pieejama informācija par pašvaldības jaunumiem un pasākumiem, ir iespēja ziņot par bojājumiem vai sniegt savus ierosinājumus pilsētvides pilnveidošanai. Sadarbībā ar vietējiem uzņēmumiem ir iekļauti aktuāli piedāvājumi pilsētniekiem un Siguldas viesiem. Ar laiku lietotne tiks papildināta ar jaunām sadaļām. Katru gadu Siguldas pilsētu apmeklē vairāk nekā 600 000 tūristi – vairāk nekā puse jeb 55% ir ārzemju viesi, tāpēc plānota lietotnes sagatavošana arī angļu un krievu valodā.

Siguldas mobilā lietotne sadarbībā ar LMT izstrādāta šī gada pavasarī, to lejuplādējuši jau teju 2400 siguldiešu un pilsētas viesu. Lietotni bez maksas var lejupielādēt lietotņu veikalā App Store (iOS ierīču lietotājiem) un Google Play (Android ierīču lietotājiem).

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU