DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
14. decembrī, 2016
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Eiropas Savienība

ES mājā Ulda Šalajeva vieslekcija par EPSO testiem, darbu un prakses iespējām Eiropas Savienības institūcijās

Publicēts pirms 5 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>
Kā pieteikties darbam Eiropas Savienības (ES) institūcijās un kļūt par ES pastāvīgo darbinieku – ierēdni? Kādus testus, kur un kad jāaizpilda? Kādi ir tālākie soļi veiksmīgas karjeras plānošanā ES institūcijās? Vai, kad un kur var strādāt vairāk nekā 500 miljonu Eiropas iedzīvotāju labā arī tad, ja ir iegūta tikai vidējā (profesionālā) izglītība un nav (pašreiz) augstākās izglītības? Kā vislabāk noformēt manu pieteikumu praksei ES institūcijās?

Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes sniegs Uldis Šalajevs vieslekcijā par Eiropas Savienības Eiropas Personāla atlases biroja (EPSO) testiem, darbu un prakses iespējām ES institūcijās. Pasākums notiks otrdien, 20.decembrī, no plkst. 16:00 līdz 18:00 Eiropas Savienības mājā, Rīgā (Aspazijas bulvārī 28, 1.stāvā).

Vai vēlaties strādāt Eiropas Savienības institūcijās kādā no 28 ES dalībvalstīm vai citviet pasaulē un būt par vienu no ES ierēdņiem, kurš plāno, ievieš un uzrauga ES nozaru politikas? Esat gatavs strādāt daudzkultūru komandā un pastāvīgi atjaunināt savas profesionālās zināšanas? Jums ir pieredze starptautisko attiecību, jurisprudences, tulka vai tulkotāja, komunikācijas speciālista, ekonomista, auditora, IT inženiera vai citā specialitātē?

Piesakieties darbam ES institūcijās jau šogad un kļūstiet par ES darbinieku! Lai uzsāktu ES ierēdņa karjeru ES institūcijās, ir jāpiesakās un jākārto EPSO organizētos atklātā konkursa (Administratora - AD/Asistenta – AST) ierēdņa testus.

Vieslekcijā ES mājā ikvienam interesentam būs iespēja noskaidrot, kur, kad un kādā veidā vislabāk kārtot EPSO AD un AST testus. Lektors U.Šalajevs ieteiks, kādas stratēģijas pielietot, un rādīs, kādus uzdevumus jāizpilda. Būs iespēja uzzināt arī par prakses iespējām ES institūcijās un aģentūrās.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām interesentus pieteikties tiešsaistē https://goo.gl/forms/L6IKcv4caUAgLAUm1 vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Uldis Šalajevs (34, Vidzemnieks, Madonas novadnieks) pēc vidējās profesionālās izglītības iegūšanas Ērgļu arodvidusskolā – (pašreiz - Priekuļu tehnikums – Ērgļi), 2005.gadā studējis Avans Universitātē Nīderlandē un  2007.gadā absolvēja Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Informācijas tehnoloģiju fakultāti. Pēc stažēšanās Eiropas Parlamentā 2009. un 2010.gadā Briselē, U.Šalajevs divus gadus strādāja Eiropas Ārējās darbības dienestā (EEAS) par rīkotājdirektora Eiropas un Centrālās Āzijas jautājumos palīgu, tad par palīgu Eiropas Savienības Komisāru kabinetos, ikdienā komunicējot angļu, franču, vācu un krievu svešvalodās. Šobrīd U.Šalajevs ir Preses asistents  Eiropas Komisijas Preses dienestā.

 

Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU