DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
12. decembrī, 2016
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Rīgā notiks konference par labu pašvaldības pārvaldību

Otrdien, 13.decembrī, plkst.9 Rīgas domes (Rātslaukums 1) Sēžu zālē notiks pašvaldības zinātniski praktiskā konference "Latvijas pašvaldībām – 25. Ceļā no izpildkomitejām uz pašu valdību."

Konferenci atklās Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, bet to vadīs Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas priekšsēdētājs Dainis Turlais. Konferencē piedalīsies pašvaldības iestāžu, struktūrvienību un kapitālsabiedrību vadītāji, Latvijas Lielo pilsētu asociācijas biedri, kā arī atbildīgo valsts iestāžu pārstāvji.

"Šāda konference notiks jau sesto gadu. Iepriekšējās reizes diskutējām par iepirkumiem, korupciju un atvērtu pašvaldību, bet šajā konferencē runāsim par to, kas kopumā notiek pašvaldībās, kas mainījies 25 gadu laikā – kā no izpildkomitejām pārgājām uz jaunu pašpārvaldes modeli, un vai tiešām tagad ir "pašu valdības"," norāda D.Turlais.

Konferences pirmajā daļā ar referātiem uzstāsies Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas priekšsēdētājs Sergejs Dolgopolovs, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra vietnieks Aivars Draudiņš, Latvijas Pašvaldību savienības vecākais padomnieks Māris Pūķis, Iekšlietu ministrijas Nozares politikas departamenta direktora vietnieks Jānis Bekmanis, Rīgas Stradiņa universitātes Juridiskās fakultātes lektore Kitija Bite un "PricewaterhouseCoopers" valdes priekšsēdētāja Zlata Elksniņa-Zaščirinska.

Savukārt konferences otrajā daļā notiks paneļdiskusija, kurā piedalīsies Latvijas Juristu biedrības prezidents Aivars Borovkovs un Rīgas domes departamentu vadība.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU