DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
05. decembrī, 2016
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Rīgas dome iegādāsies Lielo kapu teritoriju par aptuveni 372 000 eiro

Pirmdien, 5.decembrī, notika Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieka Andra Amerika, Īpašuma departamenta direktora Oļega Burova un Latvijas Evaņģēliski Luteriskās baznīcas (LELB) virsvaldes sekretāra Romāna Ganiņa preses brīfings, kurā tika sniegta informācija par Lielo kapu teritorijā esošo nekustamo īpašumu atlīdzības noteikšanu un atpirkšanu.

Brīfings notika pēc Sabiedrības vajadzībām nepieciešamo nekustamo īpašumu atsavināšanas komisijas sēdes, kurā tika skatīts jautājums par Lielo kapu teritorijas atlīdzības noteikšanu un atpirkšanu no LELB. Komisijas locekļi vienojās, ka 26 hektārus lielo teritoriju atpirks par aptuveni 372 000 eiro.

Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks preses brīfingā informēja, ka  Īpašuma departaments, Rīgas pieminekļu aģentūra un SIA "Rīgas meži" parakstīs trīspusēju vienošanos par īpašuma apsaimniekošanu un uzraudzību. Tā paredzēs, ka Lielie kapi būs Īpašuma departamenta valdījumā, "Rīgas meži" uzkops teritoriju, bet pieminekļu aģentūra sadarbībā ar Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekciju (VKPAI) atbildēs par Lielo kapu teritorijā esošajiem kultūras pieminekļiem.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU