NORISES
>
Notikumi, problēmas, aktuālas tēmas
TĒMAS
17. novembrī, 2022
Lasīšanai: 4 minūtes
RUBRIKA: Dienas fakts
TĒMA: Tieslietas
3
3

Pasniegti Tieslietu ministrijas apbalvojumi. Starp gaviļniekiem – 4 oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” darbinieki

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Trešdien, 16. novembrī, valsts svētku un Tieslietu ministrijas 104. gadadienas priekšvakarā, svinīgā ceremonijā Ministru prezidenta biedrs, tieslietu ministrs Jānis Bordāns un Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Mihails Papsujevičs tieslietu nozares darbiniekiem pasniedza Tieslietu ministrijas apbalvojumus par būtisku ieguldījumu Latvijas tiesiskās sistēmas attīstībā, kā arī Ministru kabineta Atzinības rakstu un tieslietu ministra Jaunrades balvu.

Ministru kabineta Atzinības raksts tika pasniegts Tieslietu ministrijas Valststiesību departamenta direktorei Sanitai Armaganai par neatsveramo ieguldījumu Covid-19 pandēmijas pārvarēšanas tiesiskā ietvara izveidošanā.

Šogad Tieslietu ministrijas Apbalvošanas padome lēma apbalvot 118 izcilus tieslietu sistēmas kolēģus, piešķirot Tieslietu ministrijas apbalvojumus – I un II pakāpes Atzinības rakstus, Goda diplomus un Pateicības rakstus. 

Par būtisku ieguldījumu Tieslietu ministrijas, tieslietu sistēmas un Latvijas tiesību sistēmas attīstībā ar Tieslietu ministrijas II pakāpes Atzinības rakstu un “sudraba” spalvu apbalvoti arī VSIA “Latvijas Vēstnesis” darbinieki:

  • jurists Jānis Frīdmanis;
  • tiesību aktu sistematizācijas speciāliste Sandra Spuļģe;
  • informācijas korektore Marika Zandberga.

Savukārt par priekšzīmīgu, godīgu un radošu darba pienākumu pildīšanu ar Tieslietu ministrijas Goda diplomu apbalvots VSIA “Latvijas Vēstnesis” automašīnas vadītājs un saimniecības pārzinis Viesturs Upenieks.

GALERIJA

Foto: Alīna Kļaviņa

5

Kā norādīja M. Papsujevičs: “Mēs varam lepoties ar kolēģiem, kuri ne tikai Latvijai, bet visai pasaulei sarežģītos apstākļos spēj savu darbu veikt izcili, radoši, ar savu entuziasmu paveicot sākotnēji šķietami neiespējamus darbus! Lepojos ar visiem tieslietu sistēmas darbiniekiem, jo katra darbinieka ieguldījums veido mūsu valsti tiesiskāku un drošāku!”

Svinīgās ceremonijas laikā J. Bordāns pasniedza arī tieslietu ministra balvu “Jaunrade tiesiskai Latvijai”, kas dibināta 2013. gadā un tiek pasniegta reizi gadā kā atzinība kādam tieslietu sistēmas darbiniekam par radošu ieguldījumu tieslietu sistēmas efektivizēšanā. Šogad balvu “Jaunrade tiesiskai Latvijai” pasniedza jau desmito reizi, to saņēma Uzņēmumu reģistra galvenā valsts notāre Guna Paidere par viņas vadītā darba kolektīva neatsveramu ieguldījumu sankciju piemērošanas jautājumu risināšanā.

Raksturojot Jaunrades balvas saņēmēju un tā veikto radošo ieguldījumu, J. Bordāns uzsvēra, ka ar izaicinājumiem savā darbā Uzņēmumu reģistrs saskārās jau iepriekšējos gados, kad bija nepieciešams nodrošināt pareizas un aktuālas informācijas pieejamību par uzņēmumu patiesajiem labuma guvējiem, lai ierobežotu naudas atmazgāšanu. “Šogad Uzņēmumu reģistra izaicinājums bija karš, kuru neviens negaidīja. Varbūt neviens neaizdomājās, ka tajā mums būs jāpiedalās. Bet mēs tajā piedalāmies ar atbalstu Ukrainai un visām pasaules valstīm cīņā pret karu, kā arī ieviešot sankcijas pret tiem, kuri radījuši un veicinājuši kara noziegumus, slepkavības un spīdzināšanas. Uzņēmumu reģistra kolektīvs Gunas Paideres vadībā ļoti operatīvi iesāka un paveica darbu ar noteikto sankciju praktisko ieviešanu,” norādīja tieslietu ministrs.

Pasākuma foto galerija pieejama Tieslietu ministrijas tīmekļvietnē.

Labs saturs
3
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI