Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Satiksme

Kā autovadītājam uzzināt par soda punktiem

J
jautā:
10. janvārī, 2012
Andris Caune

Labdien, vēlos uzzināt, cik man ir soda punkti.

A
atbild:
11. janvārī, 2012
Rūta Bierande
LV portāls

Informāciju par savu transportlīdzekli un sevi kā autovadītāju detalizēti var uzzināt CSDD Transportlīdzekļu un to vadītāju valsts reģistrā. Šim nolūkam ielūkojieties CSDD mājaslapas sadaļā „Papildinformācija”. Tajā lieliski izskaidrots, kas jādara, lai nepieciešamo informāciju iegūtu.

Papildu informāciju varat skatīt LV portāla atbildē uz līdzīgu jautājumu:
Informāciju par soda naudu sniedz CSDD e-pakalpojumi