Lasīšanai: 1 minūte

Jālūdz izsniegt izziņas apliecināta kopija

J
jautā:
01. augustā, 2015
Jānis

Labdien! Strādāju divās darbavietās. Esmu donors. Vai var brīvās dienas, atpūtas dienas /izziņas/ iesniegt abās darbavietās? Vai abās darbavietās iesniegtās izziņas ir apmaksātas? Vai valsts asins donora centra darbiniecei ir jāizraksta viena izziņa vai divas iesniegšanai darbavietās? Ja valsts asins donoru centra darbiniece atsakās rakstīt divas izziņas, kā rīkoties? Iepriekš pateicos.

A
atbild:
17. augustā, 2015
Edīte Brikmane
LV portāls
Valsts asinsdonoru centrs
Daina Krūmiņa, sabiedrisko attiecību speciāliste

Valsts asinsdonoru centra sabiedrisko attiecību speciāliste Daina Krūmiņa skaidro, ka apmaksāta atpūtas diena pēc asins ziedošanas donoram pienākas abās darbavietās. Līdz ar to, ja izziņu vēlaties iesniegt vairākās darbavietās, ir jāpieprasa izziņas apliecināta kopija, kuru iespējams saņemt reizē ar izziņu.