Lasīšanai: 1 minūte

Masiera sertifikācija

J
jautā:
30. janvārī, 2015
Dace Ābele

Labdien! Vēlējos uzzināt, kā var iegūt masiera sertifikātu, ja esmu beigusi masāžas kursus un pēc profesijas esmu medmāsa?

A
atbild:
25. februārī, 2015
Veselības inspekcija
Agnese Gusarova, Komunikācijas nodaļas vadītāja

Lai persona varētu pretendēt uz masiera sertifikātu, tai vispirms ir jābūt reģistrētai Ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu reģistrā.

Par sertifikātu izsniegšanu Latvijā ir atbildīga Latvijas Ārstniecības personu profesionālo organizāciju savienība (kontaktinformācija: Bruņinieku iela 5, k.24, Rīga LV-1001; tālr. 29410147), kas nodrošina arī masieru sertificēšanu. Plašāku informāciju par masiera sertifikāta iegūšanu varēs iegūt, sazinoties ar minēto organizāciju.