Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: E-vide

Īpašuma kadastrālo vērtību var uzzināt internetā

J
jautā:
16. aprīlī, 2011
marita berga

Kur es varu uzzināt, kāda ir mana dzīvokļa kadastrālā vērtība?

A
atbild:
19. aprīlī, 2011
Rūta Bierande
LV portāls

Informāciju par īpašuma, tai skaitā dzīvokļa, kadastrālo vērtību jebkurš interesents var uzzināt Valsts zemes dienesta datu izplatīšanas portāla www.kadastrs.lv publiskajā sadaļā.

Meklēšana ir iespējama gan pēc nekustamā īpašuma, gan pēc telpu grupas.

Informācija interesentiem par savu nekustamo īpašumu (ieskaitot dzīvokli) ir pieejama arī portālā www.latvija.lv, izmantojot pakalpojumu „Mani dati kadastrā”. Informācija par pakalpojumu un pats pakalpojums ir pieejams, lietojot šo saisti: https://www.latvija.lv/LV/PublicServices/Service.aspx?pubcatid=&pubsrvid=URN:IVIS:100001:PP-TM.VZD-013