Lasīšanai: 1 minūte

Pamatparāds, pamatsumma, galvenais parāds – vienādas nozīmes termini

J
jautā:
06. augustā, 2023
Gunārs

Labdien! Pamatparāds, pamatsumma, galvenais parāds. Tiesu spriedumos un tiesu izpildītāju priekšrakstos ir šāda liela daudzveidība. Šiem vārdiem ir vienāda nozīme, vai arī ir atšķirības?

A
atbild:
21. augustā, 2023

Jūsu norādītie termini – pamatparāds, pamatsumma, galvenais parāds – ir vienādas nozīmes termini.