Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Ārlietas

Kur saņemt izziņu par savu pilsonību angļu valodā iesniegšanai Apvienotajā Karalistē

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
14. novembrī, 2022
Alex

Lai iegūtu Settlement Status Anglijā, migrācijas dienests (Home Office) pieprasīja Latvijas pilsonības apliecinājumu kopš 2010. gada. Vai varu angļu valodā saņemt izziņu vai vecās pases kopiju? Kā es varu pierādīt savu pilsonību šajā laikposmā?

A
atbild:
21. novembrī, 2022
Sandis Zellis
jurists

Lai saņemtu angļu valodā sagatavotu izziņu no Latvijas Fizisko personu reģistra, tostarp par esošo pilsonību, jums ir jāvēršas Latvijas Republikas vēstniecībā Apvienotajā Karalistē (Londonā).

Vēršu uzmanību, ka saskaņā ar Konsulārās palīdzības un konsulāro pakalpojumu likumu vēstniecība sniedz konsulāros pakalpojumus pasu, izziņu izprasīšanas, notariālo darbību un citos administratīvajos jautājumos tikai personām, kuras norādījušas Latvijas Fizisko personu reģistrā, ka dzīvo Apvienotajā Karalistē. Plašāka informācija pieejama šajā vietnē.