Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Reģistri

Kā saņemt izziņu par savu ģimenes stāvokli

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
18. septembrī, 2022
juris

Labdien! Kā es, pašlaik dzīvojot ārzemēs, varu saņemt izziņu par savu ģimenes stāvokli? Esmu atraitnis.

A
atbild:
28. septembrī, 2022
Lidija Dārziņa
LV portāls

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) izsniedz izziņas no Fizisko personu reģistra (izziņa par personas dzīvesvietu, ģimenes stāvokli, pases datiem u. c. Fizisko personu reģistrā iekļautajām ziņām).

Persona var saņemt Fizisko personu reģistra informāciju par sevi vai personu, kuras likumiskais vai pilnvarotais pārstāvis, tā ir.

Izziņu attālināti var pieprasīt:

Papildu informācija atrodama PMLP mājaslapā.