Lasīšanai: 1 minūte

Viss, kas pedagogam jāveic ārpus kontaktstundām, ir papildu pienākumi

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
02. septembrī, 2022
Diāna

Vai informatīva pedagogu sapulce/pedagoģiskā sapulce var tikt iekļauta četrās stundās, kuru laikā kā pirmsskolas pedagogs gatavojos nodarbībām?

A
atbild:
15. septembrī, 2022

Visi pienākumi, kuri pedagogam jāveic izglītības iestādē ārpus kontaktstundām (tai skaitā pirmsskolā, laiks, kad skolotājs ir kontaktā ar bērniem), ir iekļaujami papildu pienākumos, tostarp kā gatavošanās mācību stundām.