Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Vide

Vai var uzaicināt medīt personas, kas nav medību kolektīva biedri

J
jautā:
08. novembrī, 2021
Krista

Labdien! Vai medību tiesību lietotājs var bez zemes īpašnieka ziņas attiecīgā zemes gabalā uzaicināt medīt citas personas, kas nav konkrētā medību kolektīva biedri?

A
atbild:
11. novembrī, 2021

To, vai medību tiesību lietotājs var bez zemes īpašnieka ziņas attiecīgā zemes gabalā uzaicināt medīt citas personas, kas nav konkrētā medību kolektīva biedri, reglamentē starp zemes īpašnieku un medību tiesību lietotāju noslēgtais medību tiesību nodošanas līgums. Ja attiecībā uz šo aspektu līgumā nosacījumu nav, tad medību tiesību lietotājam ir brīvas rokas.