Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Par Civilprocesa likuma 1.pielikumu

J
jautā:
26. maijā, 2013
Ilze Kalnina

Vai tiesa jau savā spriedumā var noteikt, ka atzīst otras puses tiesības vērst piedziņu uz kādu mantu, uz kuru saskaņā ar CPL likumu nevar vērst piedziņu? Vai tas ir procesuāls pārkāpums, ja spriedumā noteikts vērst šādu piedziņu?

A
atbild:
27. maijā, 2013
Solvita Cīrule
juriste

Tāda situācija būt nevarētu. CPL 1.pielikums noteic mantu, uz kuru piedziņu vērst nevar.