Lasīšanai: 1 minūte

Invaliditātes apliecību izsniedz VDEĀVK

J
jautā:
01. novembrī, 2020
Aldonis

Kā dabūt invaliditātes karti, jo grupa ir, bet kartes nav?

A
atbild:
09. novembrī, 2020
Lidija Dārziņa
LV portāls

Invaliditātes apliecību izsniedz Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisija (VDEĀVK).

Apliecību izsniedz, pamatojoties uz lēmumu par invaliditātes noteikšanu. Apliecību izsniedz komisijā uz vietas vai nosūta ierakstītā pasta sūtījumā, ievērojot personas iesniegumā norādīto vēlamo apliecības saņemšanas veidu.

Apliecībai nepieciešama fotogrāfija. Ja iesniegtā sejas fotogrāfija vai digitālais attēls neatbilst normatīvajos aktos par personu apliecinošiem dokumentiem noteiktajām prasībām, apliecību izsniedz pēc atbilstošas fotogrāfijas vai digitālā attēla saņemšanas.

Ja jums nav saprotams, kā varat saņemt invaliditātes apliecību, jāsazinās ar VDEĀVK. Komisijas informatīvais bezmaksas tālrunis 80205009.