Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Finanses

Pamatlīdzekļa nosaukums - no grāmatvedības reģistriem

J
jautā:
26. martā, 2013
Līga

Labdien! Sākotnēji pieņemts PL ir viena vafeļu līnija un tagad vēlas pārdod uz Ukrainu šo PL, bet viņi vēlas, lai sīki uzskaita daļas (un sanāk pavisam savādāki nosaukumi). Sākotnējos dokumentos nav nekāda sīkāka uzskaitījuma.Var Invoice minēt savādākus nosaukumus nekā tas bija sākotnējā iepirkšanas dokumentā un PL uzskaites kartītē?

A
atbild:
08. aprīlī, 2013
Jadviga Neilande
sertificēta nodokļu konsultante

Pamatlīdzekli pārdod ar to nosaukumu, kas uzskaitīts grāmatvedības reģistros. Pretējā gadījumā to nevarēs identificēt. Papildus var pievienot dokumentu ar pamatlīdzekļa detalizētu aprakstu.