Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Finanses

Bojātu eiro naudu Latvijā nemaina

J
jautā:
11. februārī, 2013
ieva pastare

Labdien! Man ir tāds jautājums: man ir apdegusi eiro nauda un vai es varu to apmainīt pret latiem?

A
atbild:
12. februārī, 2013
Inta Šaboha
LV portāls

Latvijas Bankas mājaslapā ir norādīts, ka „Latvijas Bankas klientu kasē bez maksas var apmainīt bojātās Latvijas Bankas papīra naudas zīmes un monētas. Citu valstu naudas zīmes Latvijas Banka nemaina”.

Tas nozīmē, ka apmainīt apdegušu eiro naudu pagaidām Latvijā nav iespējams.