Lasīšanai: 1 minūte

Vai var vērst piedziņu uz transportlīdzekli, ja parādnieks ir automašīnas turētājs

J
jautā:
14. janvārī, 2020
Zane

Labdien! Man ir uzlikts liegums automašīnai, kas ir manā īpašumā, bet tā netiek izmantota. Vai es varu būt cita auto turētājs (bet ne īpašnieks), un vai šim auto netiks uzlikts tiesu izpildītāja liegums? Paldies!

A
atbild:
27. janvārī, 2020

Ja parādnieks ir automašīnas turētājs, tad tiesu izpildītājs nevar vērst piedziņu uz transportlīdzekli un uzlikt CSDD liegumu.