Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Ārlietas

Vai Latvijas pilsoņiem nepieciešama vīza ieceļošanai Ukrainā

J
jautā:
12. septembrī, 2019
Valdis

Kādi dokumenti ir nepieciešami Latvijas pilsonim, lidojot no Īrijas uz Ukrainu (ar pārsēšanos Frankfurtē)?

A
atbild:
20. septembrī, 2019
Linda Ņikona
LV portāls

Saskaņā ar Ārlietu ministrijas mājaslapā sniegto informāciju Latvijas pilsoņiem nav nepieciešama vīza ieceļošanai Ukrainā, uzturoties valstī līdz 90 dienām 180 dienu laikā. Proti, ceļojot uz Ukrainu, ir jābūt derīgai pasei vēl 3 mēnešus pēc plānotā brauciena beigām.

Vienlaikus vēršam uzmanību, ka visprecīzāko informāciju par Ukrainas aktuālo tiesisko regulējumu iespējams noskaidrot Ukrainas vēstniecībā. Kontaktinformāciju Latvijā varat meklēt šeit, Īrijā – šeit.