Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Reģistri

Kur saņemt izziņu par ģimenes stāvokli Venecuēlas pilsonim

J
jautā:
09. jūlijā, 2019
Elina

Labdien! Vēlos stāties laulībā ar Venecuēlas pilsoni. Tam ir nepieciešams legāls apliecinājums par viņa ģimenes stāvokli. Vai šo dokumentu mums drīkst izsniegt jebkura Venecuēlas vēstniecība kādā no Eiropas Savienības valstīm?

A
atbild:
02. septembrī, 2019
Edīte Brikmane
LV portāls

Kārtību, kādā tiek izsniegts apliecinājums par šķēršļu neesamību slēgt laulību, katrā valstī ir atšķirīga. LV portāla rīcībā nav informācijas par pašreizējo regulējumu Venecuēlā, tāpēc šajā gadījumā Jums būtu personīgi jāsazinās ar tuvāko Venecuēlas Bolivāras Republikas vēstniecību, kas atrodas Norvēģijā, Oslo.

Venecuēlas Bolivāras Republikas vēstniecības Norvēģijā kontaktinformācija

Adrese: Drammensveien 82, P.O.Box 2820 Solli, 0271 Oslo, Norway

Tālrunis: +47 22 43 06 60

E-pasts: embajada@venezuela.no

Mājaslapa: http://www.venezuela.no