Lasīšanai: 1 minūte

Aizliegums spēkā līdz termiņa beigām

J
jautā:
17. janvārī, 2018
Daniils

Labdien! Pirms gada man atņēma B kategorijas tiesības uz četriem gadiem. Es aizbraucu uz Krieviju un tur noliku tiesības, tagad gribu braukt atpakaļ. Vai es drīkstu braukt ar Krievijas tiesībām pa Latvijas teritoriju?

A
atbild:
20. februārī, 2018
Elīna Gulbe
LV portāls

Latvijā aizliegums sēsties pie stūres, pat ja autovadītāja tiesības iegūtas citur, būs spēkā līdz termiņa beigām, kurš norādīts CSDD Transportlīdzekļu un to vadītāju valsts reģistrā.