Lasīšanai: 1 minūte

Invaliditātes apliecības izsniedz VDEĀVK

J
jautā:
20. novembrī, 2017
Marina Buivit

Kur šobrīd var saņemt invaliditāti apliecinošu dokumentu – invalīda apliecību?

A
atbild:
22. novembrī, 2017
Lidija Dārziņa
LV portāls

Invaliditātes apliecības izsniedz Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisija (VDEĀVK).

Komisijas 10 nodaļu (visā valstī) tālruņi un adreses ir atrodamas mājaslapā. Piemēram, Rīgas apvienotā nodaļa atrodas Ventspils ielā 53, Rīgā, LV-1002. Tālrunis: 67892324. E-pasta adrese: rigas.apv.nod@vdeavk.gov.lv. Tālrunis informācijai par nodaļas darba laiku, dokumentu iesniegšanu vai saņemšanu: 67892324; mob. 25311110 (Tele2). Bezmaksas tālrunis: 80205009.

Mājaslapā arī paskaidrots, kādi dokumenti nepieciešami invaliditātes apliecības saņemšanai.

Apliecības izsniegšanas kārtība, prasības fotogrāfijai ir noteiktas Ministru kabineta noteikumos Nr. 450 par invaliditāti apliecinoša dokumenta paraugu, dokumenta izsniegšanas un uzskaites kārtību.