Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Pirmsskola

Bērnudārzs Rīgā, ja mainās deklarētā dzīvesvieta

J
jautā:
27. oktobrī, 2017
Mārtiņš

Labdien! Vai var saglabāt bērnudārzu Rīgā, ja mainās dzīvesvieta un deklarācija uz citu Pierīgas pašvaldību? Paldies!

A
atbild:
10. novembrī, 2017
Rīgas dome
Indra Vilde, Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

Ja bērns ir Rīgas bērnudārza audzēknis un jau apmeklē bērnudārzu un šajā laikā mainās viņa deklarētā (faktiskā) dzīves vieta, tad nekas nemainās un bērns var turpināt apmeklēt bērnudārzu. Gadījumā, ja bērns vēl stāv rindā uz bērnudārzu un mainās viņa deklarētā dzīvesvieta, tad, veidojot uzņemamo bērnu sarakstu, viņam pretī stāv atzīme “ārrīdzinieks”, un tad rindā pa priekšu iet bērni, kuriem deklarētā dzīvesvieta ir Rīgas administratīvajā teritorijā.