Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Politika

Palīdzība ārvalstniekam Rīgā

J
jautā:
24. jūlijā, 2012
Viktorija S

Sakiet, vai Rīgā ir institūcijas, kas palīdz integrēties ārvalstniekiem? Kur var griezties pēc padoma? Manam vīram ir Igaunijas pilsonība, un līdz šim viņš ir dzīvojis Igaunijā. Bušu Jums pateicīga par atbildi.

A
atbild:
26. jūlijā, 2012
Laura Platace
LV portāls

Pēc padoma un nepieciešamās informācijas ir iespējams vērsties pie Rīgas pašvaldības departamentu speciālistiem. Kurā departamentā vērsties, ir atkarīgs no tā, kāda veida palīdzība vai padoms ir nepieciešams. Var vērsties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā (RD IKSD), kas strādā gan ar sabiedrības integrācijas, gan izglītības, kultūras un sporta jautājumiem. Sazinoties ar RD IKSD, departamenta darbinieki visprecīzāk varēs atbildēt uz Jūsu uzdotajiem jautājumiem.

RD IKSD adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, tālrunis: 67026816.