DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
Šodien
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

KNAB aicina pieteikties mācībām par korupcijas risku izvērtēšanu un pretkorupcijas pasākumu plāna izstrādi

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) aicina valsts un pašvaldību institūciju, kā arī privātā sektora pārstāvjus pieteikties mācībām “Korupcijas risku izvērtēšana un pretkorupcijas pasākumu plāna izstrāde”. Mācības notiks tiešsaistē 12. martā no plkst. 10.00 līdz 15.00.

Mācību mērķis ir pilnveidot izpratni par efektīvas iekšējās pretkorupcijas kontroles sistēmas izveidi un uzturēšanu, lai preventīvi novērstu korupcijas un interešu konflikta riskus. Mācību dalībnieki iegūs praktiskas zināšanas par to, kā identificēt un novērtēt korupcijas riskus un kādas aktivitātes jāiekļauj iekšējās pretkorupcijas kontroles sistēmā. Tāpat KNAB skaidros iestādes izstrādāto vadlīniju piemērošanu korupcijas risku identificēšanai un iekšējās pretkorupcijas kontroles sistēmas izstrādei, kā arī sagatavoto metodoloģiju tās efektivitātes novērtēšanai.

Iekšējās pretkorupcijas kontroles sistēmas izstrāde un ieviešana ir obligāta prasība valsts un pašvaldību institūcijām, tāpēc mācību primārā mērķauditorija ir personas, kas savās institūcijās ir atbildīgas par šo sistēmu ieviešanu un īstenošanu. Vienlaikus KNAB aicina arī privātā sektora pārstāvjus pievērst uzmanību pretkorupcijas mehānismiem uzņēmuma darbībā, izstrādājot un ieviešot pretkorupcijas pasākumu plānu, un piedalīties KNAB mācībās.

KNAB mācības par korupcijas risku izvērtēšanu un pretkorupcijas pasākumu plāna izstrādi rīko reizi ceturksnī. Mācības ir bez maksas, iepriekš piesakot savu dalību KNAB tīmekļvietnē pieejamajā elektroniskajā reģistrācijas anketā: https://www.knab.gov.lv/lv/form/pieteiksanas-3-apmacibu-modulim-.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI