Programmas laikā būs iespēja apgūt sekojošas tēmas:
- Banku darbība. Nauda un tās drošības pazīmes - divlīmeņu bankas, to uzdevumi. Naudas veidi un to pielietojums. Naudas drošības pazīmju izmantošana ikdienas situācijās, drošas norēķinu prakses ievērošana.
- Bankas pakalpojumi - konsultācijas, kontu veidi, digitālie un tiešsaistes risinājumi. Banku konsultācijas palīdz izvēlēties piemērotus kontu veidus, digitālos un tiešsaistes risinājumus atbilstoši klienta vajadzībām, izmantot ikdienas darījumu un uzkrājumu iespējas, kā arī nodrošina ērtu un drošu banku tiešsaistes pakalpojumu izmantošanu.
- Bankas pakalpojumi: maksājumu kartes un bankomāti (ATM). Maksājumu kartes nodrošina ērtu un drošu veidu, kā veikt pirkumus un darījumus. Bankomāti ļauj veikt dažādus darījumus. Bankomātu pieejamība.
- Banku maksājumu risinājumi, to veidi un priekšrocības. Banku maksājumi ietver dažādus maksājumu veidus, kas piemēroti attiecīgiem risinājumiem. Katram maksājumam ir savas priekšrocības un nosacījumi.
- Kredīti un to veidi - Kredītu veidi, to aizņemšanās soļi, maksātspējas izvērtēšana. Procentu likmju un kredītu grafiku atšķirības. Kredītņēmēja rīcība kredīta atmaksas grūtību gadījumā.
- Kas jāzina par naudu un finanšu pakalpojumiem krīzes situācijās? Digitālie autentifikācijas rīki - Kā krīzes situācijās parūpēties par sevi un naudu? Digitālo rīku izmantošana un nozīme pakalpojumu saņemšanai, internetbankas dati un Pensiju uzkrājumu pārvaldība un e-pakalpojumu izmantošana vietnē Latvija.lv.
Pirmā nodarbība 24. februārī, plkst. 17:30, plānotie nodarbību datumi - 26. februāris, 3. marts, 5. marts, 10. marts, 12. marts un 17. marts. Nodarbības notiks tiešsaistē, platformā Zoom.
Nodarbību vadītāja Agnese Lāce, finanšu speciāliste un praktizējoša grāmatvede ar vairāku gadu pieredzi, kā uzņēmuma galvenajai grāmatvedei un 13 gadu pieredze SEB bankā kā privātpersonu darījumu vadītājai. Pieteikšanās līdz š.g. 20.februārim, aizpildot pieteikšanās anketu šeit: https://form.jotform.com/250361658939367