DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
13. jūnijā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

Konkursā uz Valsts reģionālās attīstības aģentūras direktora amatu pieteicies 21 pretendents

Noslēgusies pieteikšanās atklātam konkursam uz Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) direktora amatu. Pieteikumi saņemti no 21 pretendenta.

Amata konkurss, kas tika izsludināts 14. maijā, norisināsies trīs kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtēs iesniegtos dokumentus un pretendentu atbilstību obligātajām prasībām.

Konkursa otrajā kārtā pretendenti konkursa komisijai skaidros savu motivāciju ieņemt šo amatu, atbildēs uz komisijas jautājumiem un izklāstīs savu redzējumu par VRAA attīstības iespējām digitālās transformācijas politikas īstenošanas jomās.

Savukārt atlases trešajā kārtā tiks pārbaudītas tādas pretendentu vadības kompetences kā stratēģiskais redzējums, pārmaiņu vadīšana, komandas vadīšana, orientācija uz rezultātu sasniegšanu, spēja pieņem lēmumu un uzņemties atbildību.

Konkursa noslēgumā visaugstāko novērtējumu guvušais pretendents tiks ieteikts vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram iecelšanai amatā.

Konkursa pretendentu vērtēšanas komisiju vada Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretārs Edvīns Balševics, tās sastāvā ir Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra padomnieks informācijas un komunikāciju tehnoloģiju jautājumos Ainārs Sviklis, Valsts kancelejas direktora vietniece valsts pārvaldes jautājumos, Valsts pārvaldes politikas departamenta vadītāja Ieva Lībķena, Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Mihails Papsujevičs un Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāra vietnieks cilvēkkapitāla, zinātnes un inovāciju attīstības jautājumos Jānis Paiders. Tāpat pretendentu novērtēšanas procesā piesaistīts neatkarīgs novērotājs: Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras padomes loceklis un Pakalpojumu padomes priekšsēdētājs Aldis Gulbis.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI