DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
27. maijā, 2024
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Arī vasarā Ventspils zinātnes centrā VIZIUM notiks nodarbības pirmsskolas vecuma bērniem 

Publicitātes foto

Ventspils zinātnes centrs VIZIUM aicina pirmsskolas vecuma bērnus apmeklēt “Mazo pētnieku skolas” nodarbības, kas vasarā norisināsies katru darba dienu. Mazajiem pētniekiem būs iespēja radoši darboties un veikt aizraujošus eksperimentus, interesentā veidā iepazīstot STEM pasauli,  kā arī rotaļāties Mazo pētnieku galerijā kopā ar smaidīgajiem VIZIUM pasniedzējiem.  

Vasaras mēnešos ierastās nedēļas nogales nodarbības pirmsskolas vecuma bērniem tiek pārceltas uz darba dienām plkst. 10.15 – 11.15: 

  • pirmdienās, trešdienās, piektdienās “Mazo pētnieku ķīmijas skola”; 
  • otrdienās un ceturtdienās “Mazo pētnieku STEM skola”. 

Darbnīcas notiek zinātnes centra VIZIUM mācību klasēs, laboratorijā un Mazo pētnieku galerijā, tās ir paredzētas 4 – 6 gadus veciem bērniem. Lai garantētu vietu nodarbībā, aicinām iepriekš pieteikties www.adre.se/pieteiktiespetnieki, taču nodarbību iespējams apmeklēt arī bez iepriekšējas pieteikšanās, ja norises dienā grupā ir palikušas brīvas vietas. Pieteikšanās anketa jāaizpilda uz katru nodarbību atsevišķi. Maksa par vienu nodarbību ir 5,69 EUR. 

Lai mazajiem ķipariem padarītu darba dienas jautrākas un radošākas, kā arī sniegtu atelpas brīdi vecākiem, VIZIUM piedāvā lielisku laika pavadīšanas iespēju pirmsskolas vecuma bērniem. Mazajiem skoliņas apmeklētājiem katru dienu būs sarūpētas dažādas izglītojošas un izklaidējošas aktivitātes, piemēram, eksperimentēšana ar krāsām, darbošanās ar robotiņiem, tādējādi apgūstot burtus un skaitļus, konstrukciju veidošana no Lego klucīšiem, lielformāta zīmējumu veidošana, tāpat bērniem būs iespēja jautri pavadīt laiku “Mazo pētnieku galerijā”, rotaļājoties ar VIZIUM pasniedzējiem. 

Informējam, ka Ventspils Digitālā centra un zinātnes centra VIZIUM rīkoto pasākumu un apmācību laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils Digitālā centra mājas lapā  www.digitalaiscentrs.lv, zinātnes centra VIZIUM mājas lapā www.vizium.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook, Instagram un TikTok. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI