DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
20. martā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Baudi pavasari Cēsu novadā ar brīvdienu ceļvedi “MOSTIES DABĀ” 

Publicitātes attēls

Pavasaris ir klāt un līdz ar to nāk aicinājums izzināt Cēsu novadu! Plašākai publikai pieejams kļuvis pavasara brīvdienu ceļvedis “MOSTIES DABĀ”, kurā apkopoti vērtīgi padomi, dažādas aktivitātes un pasākumi, kas piemēroti ģimenēm, piedzīvojumu meklētājiem, dabas mīļotājiem un kultūras entuziastiem. Šis lietotājam draudzīgais palīgs aicina izpētīt, atklāt un radīt neaizmirstamas atmiņas vienā no Latvijas valdzinošākajiem galamērķiem - Cēsu novadā. 

Piedāvājot ekskluzīvus ieskatus Krāmu un senlietu muzeja dibināšanas stāstā, ceļveža lasītāji iegūs dziļāku ieskatu par Guntara un Lailas Zeiļu sirdslietu - senlietu kolekcionēšanu un to, kas viņus motivē ik dienu rūpēties par vēstures un kultūras saglabāšanu. Muzeju nakts pieturvietas parūpēsies par aizraujošu ceļojumu laikā, ļaujot apmeklētājiem atklāt Cēsu novada bagātīgo vēstures mantojumu. Dabas mīļotājus iepriecinās ainaviski pārgājienu un riteņbraukšanas maršruti, bet sagatavot velosipēdu jaunajai sezonai palīdzēs veikala Eži velosipēdu meistara Jāņa Ratsepa ieteikumi. Unikālo pieredžu kolekcionētājiem ceļvedis atklās aizraujošu ideju apkopojumu, jo tieši pavasarī Cēsu novadā ikviens var baudīt laivošanu upēs, vērot putnus Gaujas Nacionālajā parkā un degustēt kļavu un bērzu sulas. Turklāt Ruckas muiža aicina apskatīt narcišu un tulpju dārzu, kur uzplauks 15 954 ziedi, kas 2023. gadā iestādīti par godu katram Latvijā jaundzimušajam bērniņam.  

Ceļvedis atrodams mājaslapā visit.cesis.lv sadaļā “Aktualitātes” vai apmeklējot saiti.  
Plašāku informāciju par Cēsu novada ceļvežiem un tūrisma piedāvājumiem var atrast mājaslapā visit.cesis.lv, kā arī sociālajos medijos Facebook @turisms_cesis un Instagram @visit_cesis! 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI