DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
10. novembrī, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības
2
2

Pasniegs Rīgas gada balvu izglītībā labākajiem skolotājiem

Latvijas valsts svētku mēnesī mēs vairāk domājam par vērtībām, kuras ir nozīmīgas ikviena cilvēka dzīvē – tie ir skolotāji. Patriotu nedēļā otrdien, 14. novembrī, plkst. 15.00 Kultūras pilī Ziemeļblāzma tiks pasniegta Rīgas gada balva izglītībā pašvaldības labākajiem izglītības iestāžu darbiniekiem par godprātīgu un profesionālu pedagoģisko darbu.

Balvu pasniegšanas ceremonijā piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Vilnis Ķirsis, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Laima Geikina un Rīgas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktora p.i. Ivars Balamovskis. Pasākumu vadīs aktieris Andris Bulis.

Laureāti saņems balvu “Zelta pildspalva”, Veicināšanas balvas, “Baltu rotu“ mākslinieku Initas Straupes un Vitauta Straupes darinātās sudraba piespraudes ar saules simbolu, goda rakstu, Ziemeļblāzmas jubilejas grāmatu un grāmatu par pirmsskolu vēsturi “Latvju bērnudārzu māte – Marta Rinka”, kā arī Rīgas pašvaldības piešķirtās naudas balvas.

Rīgas pašvaldības skolu pedagogiem tiks pasniegta balva “Zelta pildspalva” un Veicināšanas balva septiņās nominācijās:

  • “Par mūža ieguldījumu“;
  • “Par ieguldījumu un sasniegumiem darbā ar talantīgiem skolēniem”;
  • “Par ieguldījumu un sasniegumiem atbalsta pasākumu nodrošināšanā skolēniem“;
  • “Par ieguldījumu un sasniegumiem darbā ar bērniem ar speciālām vajadzībām”;
  • “Par radošumu un inovācijām izglītības procesā”;
  • “Par veiksmīgāko pedagoga debiju“;
  • “Par mūsdienīgu izglītības darba organizāciju un vadību“.

Balvu “Zelta pildspalva” un Veicināšanas balvu pasniedz skolotājiem, lai izteiktu atzinību par profesionālu, radošu un inovatīvu darbu, kas tiek ieguldīts skolēnu izglītošanā un audzināšanā, kā arī, lai sekmētu pedagogu paveiktā ilgtspēju un veiksmīgākās inovatīvā darba pieredzes pārnesi uz citām skolām.

Rīgas pašvaldības pirmsskolu pedagogiem un darbiniekiem balvas tiks pasniegtas trīs nominācijās:

  • “Par ieguldījumu pirmskolā”;
  • “Par ilggadēju darbu profesijā”;
  • “Mūžs veltīts bērniem“.

Svinīgajā pasākumā labākajiem Rīgas bērnudārzu darbiniekiem tiks pasniegti arī Rīgas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamenta atzinības raksti.

Balvas labākajiem bērnudārza darbiniekiem ik gadu tiek pasniegtas, lai sekmētu sistēmisku Rīgas pirmsskolu darbinieku ieguldījuma izvērtēšanu, lai motivētu darbiniekus darba kvalitātes paaugstināšanai, kā arī lai izteiktu atzinību par sasniegumiem un ieguldījumu pirmsskolas izglītībā un tās attīstībā Rīgā.

Pasākuma tiešraidi būs iespēja vērot Rīgas domes Youtube kontā.

Pasākumu rīko Rīgas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar Ziemeļrīgas kultūras apvienību.

Labs saturs
2
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI