DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
07. septembrī, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ekonomika

Līdz š. g. 13.  septembrim aicinām Latvijas ražotājus paust interesi piedalīties sarunu procedūrā par bērnu gultu matraču piegādi Ukrainas Čerņihivas apgabalam 

Kā zināms, š.g. 4. jūlijā Ministru kabinets apstiprināja Ekonomikas ministrijas (EM) piedāvājumu par Čerņihivas apgabala rekonstrukcijai piešķirtā 2 miljonu eiro finansējuma izlietojumu un atbilstošajām procedūrām. Iepirkumu veikšanai Ekonomikas ministrija organizē sarunu procedūras atbilstoši Publisko iepirkumu likuma 8.panta septītās daļas 3.punktam.  

Ministrija aicina Latvijas ražotājus piedalīties sarunu procedūrā un līdz š.g. 13. septembrim šajā aptaujas veidnē paust interesi izgatavot un piegādāt  matračus (1500 gab.) bērnu gultām Ukrainas Čerņihivas apgabala pirmsskolas izglītības iestādēm. 

Ekonomikas ministrija uzsāks sarunas ar uzņēmējiem, kas aptaujā būs izteikuši interesi par piedalīšanos sarunu procedūrā un spēs nodrošināt līguma izpildi, tostarp piegādi līdz Ukrainas partneru norādītai piegādes vietai ne vēlāk kā 2023. gada novembrī.   

Aptauja par bērnu gultu matraču ražotāju interesi iesaistīties Ukrainas Čerņihivas apgabala rekonstrukcijā 

Kā informēts iepriekš, atbilstoši Ukrainas amatpersonu identificētajām vajadzībām, Čerņihivas apgabala rekonstrukcijai nepieciešams šāds atbalsts: 

  • viendzīvokļa moduļu mājas ar pilnu iekšējo apdari;  
  • koka mēbeles pirmsskolas izglītības iestādēm – krēsli, skapīši, dvieļu pakaramie, izvelkamās gultas;  
  • bērnu rotaļlaukumu aprīkojums 2-6 gadu veciem bērniem; 
  • saliekamas dzelzsbetona konstrukcijas civilām patvertnēm; 
  • būvuzraudzības pakalpojumu nodrošināšana, lai uzstādītu moduļu mājas un civilās patvertnes. 

Sarunu procedūru rezultātā ministrija jau noslēgusi līgumu par moduļu māju (12 gab.) ražošanu un piegādi ar SIA “CMB Housing Factory”. Šobrīd līgumu skaņošanas process norit ar koka mēbeļu pirmsskolas izglītības iestādēm (krēsli, skapīši, dvieļu pakaramie, izvelkamās gultas)  piegādātāju, kā arī bērnu rotaļlaukumu aprīkojuma 2-6 gadu veciem bērniem (88 komplekti) piegādātāju.  

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI