DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
04. augustā, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

Valsts prezidents: Valmieras novads ar savu saimniecisko un sabiedrisko dzīvi ir labs paraugs citām pašvaldībām

FOTO: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja

4. augustā Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs apmeklēja Valmieras novadu. Darba vizīti Valsts prezidents sāka ar Rūjienas apmeklējumu, kur tikās ar Rūjienas vidusskolas pedagogiem un jauniešiem, kā arī apmeklēja saldējuma ražotni.

“Dinamiskais Valmieras novads ar savu saimniecisko un sabiedrisko dzīvi ir labs paraugs citām pašvaldībām. Šodien man bija iespēja pārliecināties, ka ar ļoti aktīvu, mērķtiecīgu un pārdomātu darbu Valmieras novada pašvaldība saviem iedzīvotājiem un uzņēmējiem cenšas nodrošināt prognozējamu vidi, drošus un labvēlīgus priekšnosacījumus dzīvošanai un arī izaugsmei Valmieras novadā, tā pagastos un pilsētās,” pauda Valsts prezidents E. Rinkēvičs. 

Valsts prezidents apmeklēja arī Kocēnu pagastu un Valmieras valstspilsētu, kur tikās ar dažādu nozaru uzņēmumu pārstāvjiem, iepazinās ar Valmieras novada pašvaldības darbu un apmeklēja Ukrainas mazo pilsētu asociācijas pārstāvniecību. Darba vizītes izskaņā E. Rinkēvičs Valmieras pils kultūrvides centrā iepazinās ar ekspozīciju “de Woldemer” un piedalījās Valmieras vasaras teātra festivāla atklāšanā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI