DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
26. jūnijā, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

Tirdzniecībā pieejama Dziesmu svētku biļete Rīgas sabiedriskajam transportam

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

XXVII Vispārējie latviešu Dziesmu un XVII Deju svētki ir gaidīts notikums, kas pulcē kopā tūkstošiem skatītāju no visas Latvijas un pasaules. Lai nodrošinātu ērtu pārvietošnos Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā, jau patlaban visās mazumtirdzniecības vietās pieejama Dziesmu un deju svētku braukšanas biļete. Bļetes cena ir 10 eiro un to var izmantot laikā no 1. līdz 10. jūlijam. Biļeti iespējams iegādāties gan speciāli svētkiem veidotā dizaina e-talonā, gan pārējos e-talonu veidos – Rīdzinieka kartē, personalizētajā e-talonā, zilajā nepersonalizētajā, kā arī dzeltenajā e-talonā.

“Rīgas satiksmes” valdes priekšsēdētāja Džineta Innusa: "Dziesmu svētku biļete ir ērts veids, kā doties uz svētku norises vietām un atpakaļ, baudot svētku atmosfēru un mazinot satiksmes intensitāti pilsētā. Mēs aicinām svētku apmeklētājus izmantot sabiedrisko transportu, tāpēc ikvienam interesentam ir iespējams iegādāties tieši svētkiem paredzētu sabiedriskā transorta biļeti.”

Tuvāko dienu laikā Dziesmu un deju svētku braukšanas biļeti varēs iegādāties arī mobilajās lietotnēs.

Tāpat tirdzniecības vietās pieejams e-talons ar īpaši XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem veidotu dizainu. Ņemot vērā, ka šī e-talona tirāža ir neliela, tas būs pieejams tikai atsevišķās tirdzniecības vietās. E-talonu ar šo dizainu var iegādāties visos “Rīgas satiksmes” klientu cetros, kā arī atsevišķās tirdzniecības vietās Rīgas pilsētas centrā.  Šajā e-talonā var iegādāties gan Dziesmu un deju svētku braukšanas biļeti, gan citas sabiedriskā transporta biļetes – 90 minūšu biļeti, 24 stundu, 3 dienu un 5 dienu biļetes, kā arī mēneša biļeti.

E-talons ar XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem veidotu dizainu būs pieejams šajos Narvesen veikalos: Stacijas 2, t/c Origo, Tornis 2; Stacijas 2, t/c Origo, Tornis 1; Stacijas laukums 4, Merķeļa iela 2; Brīvības iela 66 – 601; K.Barona 46, t/c Barona centrs; K.Barona 78; K.Barona 11; Raiņa bulv. 33; Brīvības iela 23; Strēlnieku 1; Elizabetes iela 91/93; Brīvības 32, Sakta; K.Valdemāra 112, RIMI; K.Valdemāra ielā 21; Brīvības iela 90-128; Dzirnavu iela 67; Elizabetes – Tērbatas; Brīvības 31; Skolas iela 7; K.Valdemāra iela 79/81; Tomsona iela 25/87A un K. Barona iela 97.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “Twitter”, “Facebook”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI