DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
24. martā, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Rīgas pašvaldība izsludinājusi līdzfinansējuma konkursu vasaras nometņu organizēšanai

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludinājis konkursu biedrībām un nodibinājumiem par līdzfinansējumu bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai šā gada vasaras brīvlaikā.

Konkursā tiks atbalstītas šādas Latvijas teritorijā plānotās un Rīgas pašvaldības bērniem un jauniešiem paredzētās nometnes:

  • plānotais ilgums ir vismaz četras dienas;
  • programmas ilgums ir vismaz sešas stundas dienā (izņemot iebraukšanas un izbraukšanas dienas (diennakts nometnēs), kurās programmas ilgums var būt īsāks par sešām stundām);
  • nometnē piedalās nemainīga dalībnieku grupa – vismaz 15 bērni un jaunieši;
  • nometnes dalībnieku vecums:  dienas nometnē – no 6 līdz 15 gadiem; diennakts nometnē – no 7 līdz 20 gadiem;
  • dalības maksa vienam dalībniekam nepārsniedz 45 eiro dienā.

Pieteikumi un pievienotie dokumenti (t.sk. nometnes programmas (dienas kārtības) projekts), kas parakstīti ar drošu elektronisko parakstu, vienā EDOC formāta pakotnē līdz 14. aprīlim plkst. 15.00 jānosūta uz departamenta elektroniskā pasta adresi iksd@riga.lv vai oficiālo elektronisko adresi.

2023. gadā grozīts konkursa nolikums, tāpēc konkursa dalībnieki aicināti pievērst uzmanību veiktajām izmaiņām un izmantot aktuālās veidlapas.

Lai sniegtu papildu informāciju konkursa dalībniekiem un atbildētu uz jautājumiem, kas saistīti ar pieteikumu sagatavošanu, 3. aprīlī plkst. 15.00 tiešsaistē (MS Teams vidē) notiks informatīvs seminārs. Lai pieteiktos semināram un saņemtu piekļuves saiti, lūdzam līdz 3. aprīļa plkst. 9.00 nosūtīt pretendenta organizācijas nosaukumu, kontaktpersonas vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi uz e-pastu evita.pakalne@riga.lv.

Konsultācijas ir iespējams saņemt, vēršoties pie Jaunatnes nodaļas galvenās speciālistes Evitas Pakalnes (e-pasts: evita.pakalne@riga.lv, tālrunis 67181500).

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU