DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
10. martā, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

Kariņš un Siliņa ar “Apeirons” pārstāvjiem pārrunā nepieciešamību risināt vides pieejamības jautājumus un veidot iekļaujošu sabiedrību

FOTO: Valsts kanceleja

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš piektdien, 10. martā, tikās ar invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” (turpmāk – “Apeirons”) pārstāvjiem un labklājības ministri Eviku Siliņu.

Tikšanās laikā Ministru prezidents un labklājības ministre ar “Apeirons” pārstāvjiem pārrunāja cilvēku ar īpašām vajadzībām aktualitātes un sadarbību ar valsts pārvaldes institūcijām, risinot vides pieejamības jautājumus, kā arī pilnveidojot sociālā atbalsta sistēmas darbību un veidojot iekļaujošu izglītību Latvijā.

“Paldies par šodienas tikšanos un aktuālo jautājumu izklāstu, kur galvenais uzsvars ir iekļaujošas sabiedrības veidošana dažādās jomās, sākot jau no skolas sola. Vides pieejamības nodrošināšana ir būtiska plašai sabiedrībai, tostarp arī senioriem, cilvēkiem, kam uz laiku ir ierobežota kustību brīvība traumas dēļ, kā arī jaunajiem vecākiem. Ar Ekonomikas ministriju runāsim par to, kā uzlabot būvnormatīvu uzraudzību, īstenojot vides pieejamības prasību samērīgu nodrošināšanu visā valstī.  Esmu pārliecināts, ka jūsu organizācijas aktīvāka iesaiste palīdzēs ātrāk un sekmīgāk īstenot risinājumus gan vides pieejamības jomā, gan iekļaujošas sabiedrības veidošanā,” uzsvēra K. Kariņš.

Tikšanās laikā “Apeirons” pārstāvji Ministru prezidentam un labklājības ministrei uzdāvināja “Pikselēšanas darbnīcā” veidotus mākslas darbus.

Ar Ministru prezidentu un labklājības ministri tikās invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” vadītājs Ivars Balodis, Rīgas vājredzīgo un neredzīgo biedrības “Redzi mani” valdes priekšsēdētāja Līga Ķikute un viņas vietniece Antra Balode, kā arī Latvijas Nedzirdīgo savienības prezidents Edgars Vorslovs.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU