DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
22. augustā, 2022
Lasīšanai: 4 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Aizvadīts Valsts robežsardzes koledžas 42.izlaidums

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Publicitātes foto

Š.g. 19.augustā Valsts robežsardzes koledžā aizvadīts profesionālās tālākizglītības programmas „Robežapsardze” 42.izlaidums. Koledžu absolvēja 63 apmācāmie, kuriem Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis Guntis Pujāts un Valsts robežsardzes koledžas direktors pulkvedis Mariks Petrušins izlaidumā svinīgi pasniedza profesionālās kvalifikācijas apliecības, piešķirot kvalifikāciju “Valsts robežsardzes inspektors” un speciālo dienesta pakāpi „kaprālis”. Valsts robežsardzes koledžas absolventi dienestu turpinās Valsts robežsardzes Daugavpils, Viļakas, Ludzas, Ventspils un Rīgas pārvaldēs.

Absolventiem mācības Valsts robežsardzes koledžā sākās 2021.gada augustā ar Robežsargu profesionālās sagatavošanas kursa programmas apguvi, tad 2021.gada septembrī kadeti noslēdza mācību līgumus. Gada laikā kadeti apguva vispārizglītojošos, ar robežsardzes nozari un militāro jomu saistītus mācību priekšmetus, izgāja kvalifikācijas praksi Valsts robežsardzes teritoriālajās pārvaldēs un sekmīgi nokārtoja profesionālās kvalifikācijas eksāmenu.

Absolventus sveica Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis Guntis Pujāts ar sekmīgu Valsts robežsardzes koledžas absolvēšanu: “Mācības Valsts robežsardzes koledžā uzsāka 79 kadeti un līdz finiša taisnei aizgāja 63. Ar prieku konstatēju, ka jūsu kurss pēc vidējās balles ir viens no vislabākajiem - profesionālās kvalifikācijas eksāmenā ir lielākais “10” baļļu īpatsvars visā koledžas vēsturē. Es esmu priecīgs par jūsu degsmi mācībās un centību, ka robežsargu rindas papildina jauni, zinoši un motivēti robežsargi. Aicinu jūs būt stipriem un novēlu panākumus dienestā!”

Atzinīgus vārdus Valsts robežsardzes koledžas absolventiem veltīja Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs: “Turpmākajā dienestā Valsts robežsardzē novēlu jums neapstāties un nepadoties arī tajos brīžos, kad saskaraties ar izaicinājumiem, jo esat izvēlējušies profesiju ar augstu atbildības sajūtu un piederību Latvijai. Jūs strādājat sabiedrības labā un esat devuši zvērestu. Novēlu jums saglabāt degsmi visas profesionālās karjeras laikā. Katrs no jums ir īpašs un ļoti nozīmīgs iekšlietu nozarei.”    

Valsts robežsardzes koledžas direktors pulkvedis Mariks Petrušins pateicās absolventiem par vislieliskāko dāvanu Valsts robežsardzes koledžas 30.gadadienas gadā, proti izcilām sekmēm: “Profesionālās kvalifikācijas eksāmenā nav neviena izkritušā, eksāmenos vidējā balle ir “8.1” un 12 kadeti ir ieguvuši augstāko vērtējumu “10” balles.”

Lai atzīmētu labākos absolventiem tika pasniegti apbalvojumi:

Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās izglītības dienesta (turpmāk - Prof.ID) Pirmās mācību rotas kadetei ierindniecei Diānai Gusevai piešķirts goda nosaukums „Gada labākais kadets: Pirmajā mācību rotā”, kadetam ierindniekam Kārlim Mihailovam piešķirts goda nosaukums „Gada labākais mācību grupas vecākais: Pirmajā mācību rotā”, kā arī kadete ierindniece Elīna Ščerbakova un kadets ierindnieks Raivis Skabs apbalvoti sakarā ar izvirzīšanu goda nosaukuma „Valsts robežsardzes koledžas gada labākais robežsargs” nominācijai.

Sakarā ar augstiem rezultātiem kvalifikācijas eksāmenā apbalvoti Valsts robežsardzes koledžas Prof.ID Pirmās mācību rotas kadeti - Karīna Kakaulina, Emīlija Matvejeva, Samanta Berezova, Karīna Novikova, Raivis Skabs, Elīna Ščerbakova, Aiga Vanaga, Alla Bogdanoviča, Jūlija Grigāne, Aleksandra Mnaidarova, Alīna Selicka un Sofija Tereskina.

Par izrādīto centību mācību programmas apguvē un uzrādītām augstām sekmēm apbalvoti Valsts robežsardzes koledžas Prof.ID Pirmās mācību rotas kadeti – Diāna Guseva, Jānis Augustovs, Aiga Vanaga un Sofija Tereskina.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI