DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
22. novembrī, 2021
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Pagarināta pieteikšanās Izglītības un zinātnes ministrijas balvai "Gada sporta pedagogs 2021”

Vēl līdz 26. novembrim ir iespēja iesniegt pieteikumus Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) organizētajā konkursā "Gada sporta pedagogs 2021”. 

Dalībai konkursā aicināti pieteikties paši sporta skolotāji, bet pieteikumu var iesniegt arī valsts vai pašvaldības dibinātās pamatizglītības, vidējās izglītības, profesionālās vidējās izglītības iestādes direktors vai direktora vietnieks mācību darbā.

Salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem, šogad vienkāršota konkursa norise – balvas ieguvējs tiks noteikts vienā kārtā, vērtējot iesniegtās pieteikuma anketas un pretendenta personisko pieteikumu video formātā,  

Vērtēšanas kritēriji paredz pievērst uzmanību dažādiem sporta pedagoga darba aspektiem, piemēram, pretendenta organizētajām ārpusstundu aktivitātēm, profesionālās pilnveides pasākumiem, dalībai metodiskajās apvienībās u.c.

Video pieteikums jāveido, izmantojot vienkārši pieejamas tehnoloģijas, piemēram, telefonu. Tiek gaidīts 3-5 minūšu garš video rullītis, kurā balvas pretendents neformālā veidā pastāsta par savu motivāciju strādāt skolā un iepazīstina ar pieredzi un metodēm, lai ieinteresētu bērnus un jauniešus izvēlēties aktīvu dzīvesveidu un sportot. Īpaši gaidīta tiks pieredze, kas gūta attālinātās mācīšanās apstākļos.

Konkursa "Gada sporta pedagogs 2021" vērtēšanas komisijā šogad ir IZM un projekta Skola 2030 pārstāvji, kā arī konkursa “Gada sporta pedagogs 2019” uzvarētāja, Rubenes pamatskolas sporta skolotāja Santa Krasovska.

Pieteikumus dalībai konkursā "Gada sporta pedagogs 2021" var iesniegt līdz 2021. gada 26. novembrim, sūtot elektroniski uz adresi sports@izm.gov.lv.

Konkursa nolikums, pieteikuma forma un kopā ar pieteikumu iesniedzamie apliecinājumi atrodami IZM mājas lapā.

Konkursa rezultāti un uzvarētājs tiks paziņots pasākuma “Trīs zvaigžņu balva sportā 2021” apbalvošanas ceremonijā 2022. gada 8.janvārī plkst. 19:00 kultūras un izklaides centrā "Hanzas perons”. 

Konkursa “Gada sporta pedagogs” mērķis ir akcentēt sporta pedagogu lielo lomu, veidojot jauniešos dziļu un vispusīgu izpratni par veselīga un sportiska dzīvesveida nozīmību un motivējot regulārām fiziskām aktivitātēm, kā arī apkopot šī gada Latvijas labāko sporta skolotāju pieredzi.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU