DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
02. novembrī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības
1
1

Cēsu bērni iedzied aicinājumu vecvecākiem nebīties no potes

Lai veicinātu pandēmijas riskam visvairāk pakļauto iedzīvotāju daļu, seniorus, vakcinēties, tādā veidā atgriežoties ierastā dzīves ritmā, Cēsu popgrupa “Hey” iedziedājusi dziesmu “Čiks” ar aicinājumu vecvecāku paaudzei nebaidīties no potes.

Dziesmas vārdu autore – Inga Cipe, mūzikas autore – Ina Aizgale. Dziesma tapa, atsaucoties Cēsu novada pašvaldības aicinājumam izveidot motivējošu vēstījumu vecākās paaudzes uzrunāšanai.

Dziesmas “Čiks” vārdu autore Inga Cipe stāsta: “Ideja nāca no Lolitas Kokinas, paldies viņai par to! Uzreiz sekoja telefona zvans Inai Aizgalei, kura arī bija gatava sadarbībai. Sapratām, ka jāreaģē ātri, lai bērni var veiksmīgāk atgriezties skolās, pulciņos, lai arī pieaugušo dzīve atkal varētu ritēt normālu gaitu. Darbu veicām attālināti, Ina Aizgale radīja piecus, sešus mūzikas variantus, no kuriem izvēlējāmies vienu, ko nosūtījām bērniem mājās mācīties. Pirmdien tikāmies pa vienam, lai iefilmētu bērnus Maija parka bērnu laukumā, bet no plkst.16 līdz plkst.20 bērni pa vienam tika vesti studijā dziesmas iedziedāšanai. Izlīdām drusku caur adatas aci, bet tas ir tas, ko šajā situācijā varam dot sabiedrībai”.

Kā akcentē pašvaldības vakcinācijas projekta vadītāja Lolita Kokina, “esam pateicīgi visiem iesaistītajiem, autoriem, solistēm un viņu vecākiem par sirsnīgo galarezultātu”.

Pēc viņas teiktā, Pēc viņas teiktā, dziesmas mērķis būs sasniegts, ja kaut dažus seniorus šādi izdosies uzrunāt.

“Mēs ceram un ticam, ka mērķauditoriju – vai nu tieši, vai caur bērniem, mazbērniem – šis vēstījums sasniegs,” saka L.Kokina.

Labs saturs
1
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

 

 

 

 

Ārkārtējā situācija, kas tika izsludināta, lai apturētu straujo Covid-19 infekcijas izplatību un veselības nozares pārslodzi, ir noslēgusies. No 1. marta iedzīvotājiem saistoši epidemioloģiskās drošības pasākumi un ierobežojumi ir apkopoti Ministru kabineta noteikumos Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteiktie ierobežojumi un pienākumi. 

Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, pilnvaras noteikt personu tiesības ierobežojošus pasākumus epidemioloģiskās drošības nolūkos, arī neizsludinot īpašu tiesisko režīmu, Ministru kabinetam ir deleģējis likumdevējs – Saeima –, pieņemot Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu

 

 

 

 

 

 

 

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU