DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
26. oktobrī, 2021
Lasīšanai: 4 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ekonomika

Atvērta pieteikšanās LTRK Kurzemes biznesa kluba pasākumam

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Kurzemes biznesa kluba pasākumā, kura galvenā tēma ir virzība uz Zaļo kursu. Dalībai  pasākumā, kas tiek organizēts partnerībā ar Talsu novada pašvaldību un uzņēmumu PricewaterhouseCoopers“ (PwC), un notiks 3. novembrī "Zoom" platformā, iespējams pieteikties līdz 1. novembrim.

LTRK Kurzemes biznesa kluba pasākumā par aktualitātēm saistībā ar Zaļā kursa ieviešanu stāstīs Talsu Komersantu Kluba  valdes priekšsēdētājs, SIA “Krauzers” līdzīpašnieks Kaspars Eihe, bet  PwC Ilgtspējas pakalpojumu vadītāja Maija Orbidāne iepazīstinās ar mājas darbiem, kādi Latvijas uzņēmējiem jāveic, lai sasniegtu Eiropas Zaļā kursa mērķus.

"Lai arī Latvija nav starp vadošajām pasaules klimatu ietekmējošākajām valstīm, tā ir cieši iesaistīta visos globālajos procesos. Arī mūsu valstij ir svarīgi mazināt savu ietekmi un veicināt kopīgu rīcību negatīvo klimata seku mazināšanā. Esam apņēmušies strādāt, lai sasniegtu klimatnaneitralitāti. To būs iespējams izdarīt tikai ar aktīvu dažādu sabiedrības daļu iesaisti, it īpaši finanšu institūciju un to uzņēmumu, kuri tiek uzskatīti par galvenajiem spēkiem, kas var veicināt mūsu kopīgo virzību uz klimatneitralitāti. Šīs pārmaiņas skars ikvienu Latvijas iedzīvotāju. Uzņēmumiem, strādājot pie savas nākotnes stratēģijas, ir jāņem vērā, ka Zaļais kurss un ilgtspēja ir jaunā realitāte, kas kļūst par attīstības virzītāju," atzīst M.Orbidāne.

LTRK valdes loceklis, Politikas daļas direktora vietnieks Jānis Lielpēteris norāda, ka šobrīd dažādu nozaru uzņēmējiem ir daudz neskaidrību par virzību uz Zaļo kursu. "Tā ka šī tēma ir ļoti aktuāla, esam aizsākuši diskusijas, lai noskaidrotu, kādas ir galvenās problēmas, kas satrauc uzņēmējus. LTRK Kurzemes biznesa kluba pasākumā turpināsim apzināt un analizēt uzņēmējdarbības riskus, fokusējoties uz konkrētām nozarēm. Lai palīdzētu uzņēmējiem labāk izprast Zaļā kursa ieviešanas nosacījumus, LTRK jau šogad plāno izveidot Zaļā kursa Domnīcu, iesaistot tās darbā kompetentus ekspertus un sadarbības partnerus," informē J. Lielpēteris.

Pasākuma noslēgumā notiks paneļdiskusija "Zaļais kurss", kurā piedalīsies LTRK viceprezidents un Latvijas Kokrūpniecības Federācijas izpilddirektors Kristaps Klauss, "SCHWENK Latvija" valdes locekle, Vides un juridiskā direktore Evita Goša un AS “Balticovo” valdes loceklis, komunikācijas un attīstības direktors Toms Auškāps.

LTRK biznesa klubu pasākumi ir sadarbības un kontaktu apmaiņas platforma Latvijas uzņēmējiem, kurā notiek diskusijas ar dažādu nozaru profesionāļiem valsts un pašvaldības pārstāvjiem par aktualitātēm uzņēmējdarbībā, kā arī tiek apgūtas jaunas zināšanas praktiskos semināros.

Dalība pasākumā ir bezmaksas, tajā piedalīties ir aicināts ikviens Latvijas uzņēmējs! Reģistrācija ir atvērta līdz 1. novembrim.

Reģistrācijas saite: https://www.mitto.me/ltrk-kbk-talsi/register

Plašāka informācija: www.ltrk.lv

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU