DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
26. jūlijā, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

Valsts prezidents Egils Levits pasniedz Triju Zvaigžņu ordeni Annai Lauderei

Valsts prezidents Egils Levits piektdien individuālā ceremonijā Rīgas pilī pasniedza Triju Zvaigžņu ordeni Hamburgas baleta trupas vadošajai baleta solistei Annai Lauderei par nozīmīgo radošo veikumu baleta mākslā, izcili turpinot Latvijas baleta tradīcijas un nesot Latvijas vārdu pasaulē. Piešķirot visaugstāko valsts apbalvojumu, Anna Laudere iecelta par Triju Zvaigžņu ordeņa komandieri.

“Paldies, Lauderes kundze, par to, ko Jūs darāt Latvijas kultūras labā. Es saku tieši apzināti – Latvijas kultūras labā, jo vienalga kur latvietis ir, viņš ir arī latviešu nācijas sastāvdaļa un nes Latvijas vārdu pasaulē. Man jāsaka, mums kopējs ir tas, ka arī es ilgāku laiku esmu dzīvojis Hamburgā. Es esmu tur bijis arī operā un studējis tur. Hamburga ir pilsēta, kas ir atvērta kultūrai, atvērta internacionālai kultūrai. Tas, ka Jūs tur atrodaties un strādājat, protams, ir ļoti augsts starptautisks novērtējums. Džona Neimeiera balets ir zināms visā pasaulē. Jūs kā soliste, kas tur uzstājaties, ir visiem baleta un kultūras mīļotājiem zināms un ar to tiek saistīts arī Latvijas vārds. Liels paldies Jums par to, un es vēlu arī turpmāk Jums profesionālus panākumus. Lai šis starojums, kas nāk no Jums un līdz ar to Latvijas, izplatās tālāk un ilgāk! Paldies Jums,” sacīja Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot Annu Lauderi un klātesošos.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU