DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
07. jūnijā, 2021
Lasīšanai: 4 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

RTU aicina topošos un esošos uzņēmējus iegūt izglītību inovācijās un uzņēmējdarbībā

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina uzņēmējus, vadītājus un novatorus līdz 30. jūnijam pieteikties studijām Latvijas-Norvēģijas starptautiskajā MBA (Master of Business Administration) studiju programmā «Inovācijas un uzņēmējdarbība». Prestižajā «Eduniversal» reitingā studiju programma atzīta par otro labāko Austrumeiropā inovāciju un projektu vadības studiju programmu konkurencē.

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes piedāvātā MBA programma paredzēta cilvēkiem, kuri vēlas veidot un attīstīt savu biznesu, kā arī jau esošajiem uzņēmējiem un dažādu līmeņu vadītājiem, kuri vēlas paaugstināt uzņēmumu konkurētspēju, ieviešot inovatīvus risinājumus. Studijas sniedz ne tikai teorētisku pamatu, bet piedāvā arī praktiskus izaicinājumus, kuru risināšanai studentiem ir nepieciešams domāt starpdisciplināri, attīstīt spēju domāt radoši un sadarboties. 

«84% uzņēmumu vadītāju ir pārliecināti, ka turpmākie viņu biznesa panākumi ir atkarīgi no inovācijām, liecina nesena «McKinsey» pētījuma rezultāti. Kaut arī inovācija dažiem var likties pabružāts termins, tas nemazina inovāciju lomu uzņēmuma sekmīgai attīstībai. Palūkosimies uz Latvijas pirmo vienradzi – «Printful». Uzņēmuma sekmju pamatā ir vairāki faktori, taču viens no būtiskākajiem – inovatīvs biznesa modelis. Apģērbus apdrukāt prata līdz šim, pratīs arī turpmāk, taču «Printful» biznesa modelis ļauj strādāt sekmīgāk par konkurentiem, tas sniedz iespējas efektīvāk apmierināt patērētāju vajadzības. Iespējams, ilgtermiņā šis biznesa modelis mainīs arī ražotāja un tirgotāja savstarpējo sadarbību savstarpējā izdevīguma un patērētāja apmierinātības vārdā,» vērtē programmas direktors Modris Ozoliņš.

Jau studiju laikā RTU studentiem ir iespēja attīstīt inovatīvu produktu un pakalpojumu idejas, stiprināt uzņēmējspējas un saņemt atbalstu uzņēmējdarbības sākšanai vai attīstīšanai. RTU izveidota spēcīga inovāciju ekosistēma, kas piedāvā zināšanas, mentoringu, kā arī vietēja un starptautiska mēroga atbalsta instrumentus biznesa ideju un inovāciju attīstībai no agrīnas stadijas līdz globālu tirgu iekarošanai.

Detalizēta informācija par studiju programmu un pieteikšanās tai www.mba.rtu.lv/

MBA programmu «Inovācijas un uzņēmējdarbība» absolvējuši sekmīgi uzņēmēji un uzņēmumi vadītāji, novērtējot piedāvāto zināšanu starptautisko konkurētspēju. To apliecina arī pasaules labāko biznesa skolu maģistra studiju programmu reitings «Eduniversal Best Masters Ranking». Austrumeiropas programmu konkurencē programma saņēmusi augsto otro vietu savā programmu grupā. «Eduniversal» reitingā studiju programmas vērtē absolventi un darba devēji 154 pasaules valstīs. Augstais vērtējums ir nepārprotams apliecinājums izglītības kvalitātei un konkurētspējai – absolventi ir apmierināti ar iespējām, ko izglītība paver darba tirgū, bet darba devēji augstu vērtē un pieprasa izglītotus profesionāļus.

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte nodrošina augstāko izglītību dažādos ekonomikas un uzņēmējdarbības virzienos.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU